małżeństo

    małżeństo

    W ostatnich latach idea mediacji staje się coraz bardziej rozpowszechniona w Polsce. Mediacja może być uznana za jedną z najważniejszych form komunikacji, których celem jest dochodzenie do porozumienia. Osoby, które bezpośrednio uczestniczą w danym konflikcie, mają problem z obiektywnym spojrzeniem na sytuację, dlatego rola mediatora związana jest głównie z wypracowaniem konsensusu pomiędzy stronami sporu.

    Izabela Juszczak i Kamil Węgrzyn byli uczestnikami 5. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia". Spośród trzech par to właśnie oni wydawali się najlepiej dobrani. Nikogo więc nie zdziwiło, że po programie tylko ich małżeństwo przetrwało. Byli szczęśliwi i jeszcze niedawno mówili w mediach o wspólnej przyszłości. Teraz Iza poinformowała o rozstaniu.

    Joanna i Mirosław Baka to para słynnych aktorów. On na swoim koncie ma występy w wielu filmach, ekranizacjach kinowych oraz serialach. Ona swoje serce oddała głównie scenie w teatrze "Wybrzeże". Od lat tworzą wzorowy związek, unikają świata plotkarskiego i rzadko zapraszają do swojego prywatnego życia. Nieco więcej postanowili opowiedzieć naszej reporterce Aleksandrze Rogowskiej-Lichnerowicz.

    Pani Teresa, która do nas napisała, czuje się zagubiona, ponieważ mąż, z którym jest sześć lat po ślubie i, z którym ma dwójkę dzieci, nie zwraca na nią już uwagi i nie widzi jej potrzeb. Co na to terapeutka Bianca-Beata Kotoro, gość Dzień Dobry TVN? Czy wszystkie pary po kilku lata wspólnego życia mają taki problem? Co ma zrobić pani Teresa? Jak odzyskać uwagę partnera?