Gwiazdy

Sławek Uniatowski pokazał syna. "Może kiedyś pójdzie w moje ślady, kto wie"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski to popularny wokalista i aktor. Artysta nie opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Jedynym miejscem, gdzie fani mogą podejrzeć, co słychać u muzyka jest jego Instagram. W najnowszym poście Sławek pochwalił się zdjęciem z wakacji. Pozuje na nim z nastoletnim synkiem.

Sławek Uniatowski na wakacjach

Sławek Uniatowski to znany kompozytor, wokalista i aktor. Jest osobą publiczną, jednak bardzo stara się chronić swoje życie prywatne. Nie udziela wywiadów dotyczących spraw prywatnych, w tym rodziny i kobiet, z którymi bywa widywany. Jedynym miejscem, gdzie Sławek uchyla rąbka tajemnicy ze swojej codzienności, jest Instagram.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Tam obserwuje go prawie 100 tysięcy osób. Fani muzyka mogą tam oglądać nie tylko relacje z realizacji muzycznych projektów, ale również m.in. z wyjazdu na wakacje. Sławek Uniatowski spędza tegoroczny urlop na Fuerteventurze. Artysta pochwalił się nawet kilkoma postami z podróży.

Sławek Uniatowski pokazał syna

Zaskoczenie wśród fanów wzbudził najnowszy z nich. Artysta dodał zdjęcie z synem, co wzbudziło ogromne emocje wśród obserwatorów. Fotografia została oznaczona tagiem #fatherandson. Uśmiechnięty Sławek pozuje z pociechą na plaży, a w tle możemy podziwiać piękny widok gór.

W rozmowie z dzieńdobry.tvn.pl piosenkarz opowiedział nam, jakie są jego najbliższe plany muzyczne i czy zamierza zrealizować któryś z nich ze swoim synem.

- Właśnie kończę mój drugi album, „Wielki Błękit”, który ukaże się w przyszłym roku i intensywnie koncertuję w całej Polsce. Syn gra na różnych instrumentach i śpiewa. Może kiedyś pójdzie w moje ślady, kto wie. Ma być przede wszystkim szczęśliwy - podkreślił Sławek Uniatowski.

W komentarzach nie brakuje zachwytu nad podobieństwem artysty i jego syna. - "Jacy podobni", "Co za podobieństwo, super", "Śliczny chłopak", "No super syn", "Skóra zdarta z ojca", "Super ten twój młody" - czytamy pod zdjęciem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości