Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i była uczestniczka "Top Model" są parą? Jest komentarz Anny Markowskiej

Gwiazdy

Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska wybrali się na premierę spektaklu "Bliżej", który odbył się w Teatrze 6. piętro. Media obiegły ich wspólne zdjęcia, a portale zaczęły się rozpisywać na temat tej relacji. Co ich łączy? Finalistka 7. edycji programu "Top Model" odniosła się do pogłosek.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są parą?

Od dłuższego czasu media spekulują na temat rzekomego związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego. Pogłoski podsyciły zdjęcia paparazzi, które udokumentowały ich wspólne spotkanie w Warszawie. Później ponoć widziani byli razem w Gdyni na Open'erze. Z kolei we wrześniu na profilu finalistki 7. edycji programu "Top Model" zagościła fotografia z plaży, która przedstawia dwa cienie - jej oraz mężczyzny w czapce z daszkiem.

Natomiast dziennikarz w podobnym czasie zamieścił zdjęcie długonogiej kobiety.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska na premierze spektaklu "Bliżej"

W podcaście "WojewódzkiKędzierski" z Blanką Lipińską jako gościnią gwiazdor TVN wspomniał o "swojej dziewczynie Ani", co może sugerować, że chodzi właśnie o modelkę. Niedługo po emisji tego odcinka udał się wraz z finalistką "Top Model" na premierę spektaklu "Bliżej". Redakcja cozatydzien.tvn.pl postanowiła skontaktować się z Anną Markowską, by dowiedzieć się, co tak naprawdę łączy ją z dziennikarzem.

Modelka odmówiła komentarza na temat jej relacji z Kubą Wojewódzkim, ale jednocześnie podziękowała, gdy pożyczyliśmy im wszystkiego dobrego

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
Kuba Wojewódzki i Anna Markowska na premierze spektaklu "Bliżej" Kuba Wojewódzki i Anna Markowska Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Zobacz wideo: Kuba Wojewódzki - co się wydarzy w najnowszym odcinku?

Kuba Wojewódzki - co się wydarzy w najnowszym odcinku?
Kuba Wojewódzki - co się wydarzy w najnowszym odcinku? Źródło: TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości