Anna Markowska z "Top Model" zaskoczyła mamę wyjątkowym prezentem. "To symbol wdzięczności i wielkiej miłości"

Anna Markowska, uczestniczka "Top Model" w DDTVN
Anna Markowska z "Top Model" zaskoczyła mamę wyjątkowym prezentem
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Anna Markowska dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w 7. edycji programu "Top Model". Ambitna piękność, która do dziś z sukcesami kontynuuje swoją przygodę z pracą w modelingu, wielokrotnie podkreślała, że zawsze mogła liczyć na wsparcie ukochanej mamy. Modelka postanowiła wyrazić jej swoją wdzięczność w wyjątkowy sposób. Zaskoczyła rodzicielkę spektakularnym prezentem, a relację upamiętniającą jego wręczenie opublikowała w mediach społecznościowych.

Anna Markowska zaskoczyła mamę prezentem

W 7. edycji programu "Top Model" Anna Markowska podbiła serca jurorów i wielu fotografów. Zaimponowała też widzom, którzy do samego końca mieli szansę śledzić jej zmagania na planie popularnego show. Modelce nie udało się co prawda sięgnąć po zwycięstwo, jednak z powodzeniem sięga po kolejne sukcesy, pracując na wybiegach uznanych projektantów i przed obiektywem aparatu.

Anna Markowska zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy, która towarzyszyła jej w najtrudniejszych momentach życia. Prezent, którym zaskoczyła ukochaną rodzicielkę, to swoiste podziękowanie za każdy gest, dzięki któremu ambitna modelka miała siłę stawiać czoła kolejnym wyzwaniom.

- Mogłabym wiele opowiadać o wdzięczności. O strachu, który ją zabijał… o poświęceniu i o tym, jak dobrym jest człowiekiem. Zawsze starałam się nią opiekować, bo miała tylko mnie, a ja ją. Kiedyś jej powiedziałam: "Mamo, kupię Ci taki samochód, podoba Ci się?". Nie miałyśmy wtedy nic i nie zapowiadało się, że będzie inaczej, a ja zaczynałam znów wszystko od początku po chorobie. Choć wtedy myślała, że ja żartuję, wiedziałam, że słowa dotrzymam. Dziś to tylko symbol wdzięczności, przebytej walki, uporu maniaka i wielkiej miłości. Oto pierwszy samochód, jaki w życiu kupiłam !!! Samochód mojej mamy - napisała modelka pod zdjęciem, na którym zapozowała z mamą na tle przystrojonego czerwoną kokardą auta.

Uczestnicy programu "Top Model"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Mój sukces po „Top Model”
Mój sukces po „Top Model”
Filip Ferner pożegnał się z „Top Model”
Filip Ferner pożegnał się z „Top Model”
Martyna odpadła z programu „Top Model”
Martyna odpadła z programu „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Decydujące zmagania przed finałem „Top Model”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Nicole z “Top Model” w sesji dla „Vogue”
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model”
Co słychać u uczestniczki I. edycji „Top Model”
Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie”
Czym zajmuje się teraz Michał Baryza z „Top Model”? „Usprawniam ludzi w krótkim czasie”
Finalistka „Top Model” zaręczona z ukochaną
Finalistka „Top Model” zaręczona z ukochaną

Zobacz wideo: Anna Markowska w programie "Klinika naturalnego piękna"

Anna Markowska w programie "Klinika naturalnego piękna"
Anna Markowska, zwyciężczyni 7. edycji "Top Model" zdecydowała się poprawić swój wygląd. Zmieniła wygląd swoich nóg oraz wygładziła blizny.

Anna Markowska kupiła mamie samochód

Finalistka programu "Top Model" opublikowała w mediach społecznościowych nie tylko fotografię opatrzoną wzruszającym opisem, ale i relację wideo, upamiętniającą wyjątkowy moment wręczenia prezentu. Na nagraniu wyraźnie widać, że mama modelki była bardzo zaskoczona widokiem samochodu.

- Dawno nie widziałam mamy w takim szoku - przyznała Anna Markowska w poście, który natychmiast zwrócił uwagę internautów.

Anna Markowska dała mamie auto

Fani modelki docenili piękny gest i z nieskrywanym wzruszeniem ocenili jej postawę.

"Jesteś fantastyczną córką", "Widać, że mama jest oszołomiona i zszokowana. Prezent cudowny. Fajnie, że rodzic może po trudach wychowywania dziecka mieć poczucie, że dobrze wykonał swoje zadanie", "Taka córka to skarb", "To wielkie szczęście dla rodzica, gdy po tylu latach dziecko mu się tak za wszystko odwdzięcza" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości