mama i córka

    mama i córka

    Weronika Rosati od ponad trzech lat spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Zapracowana aktorka każdą wolną chwilę poświęca dziecku, stara się także dbać o to, by wspólnie spędzany czas był wartościowy i pełen atrakcji. Tym razem zabrała córeczkę na farmę, gdzie dziewczynka miała okazję przyjrzeć się zwierzętom zagrodowym oraz pojeździć konno.

    Jennifer Lopez ma za sobą trudne chwile. Niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem dwa lata po tym, jak przyjęła jego oświadczyny. Napięty grafik gwiazdy nie pozwala jej jednak na siedzenie i rozpaczanie. Lopez cały czas pracuje nad nowymi filmami, muzyką i własną linią kosmetyków. Wsparciem w tym intensywnym czasie są dla niej najbliższe w życiu kobiety, czyli mam i córka.

    W małym ciele, wielki głos! Gośćmi Dzień Dobry TVN była wokalistka Małgorzata Jamroży "Margaret" wraz ze swoją mamą Elżbietą. Z wokalistką porozmawialiśmy, nie tylko o muzyce, ale i o tym kto jest dla niej autorytetem. Mama piosenkarki opowiedziała, jakim dzieckiem była Małgosia oraz dlaczego stosowała wobec niej szantaż. Czy nie wierzyła w talent córki i jej marzenie o wielkiej karierze? Przypadkiem udało się nam dowiedzieć, czym Margaret zaskoczy fanów na swojej nowej płycie!

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN trzy tygodnie temu została mamą. Jak się czuje? Czy łatwo jej było zostawić malutką Zuzię pod opieką partnera i wyjść z domu? Kiedy Kinga planuje powrót do pracy? O tym, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.