mama i córka

  Ina Sobala poszła w ślady mamy, Małgorzaty Pieńkowskiej, i została aktorką. Choć jej droga do szkoły teatralnej była dość kręta, to udowodniła, że ma prawdziwy talent.

  Anna i Zofia Dabbachi to mama i córka, które wywalczyły mistrzostwo świata w akrobatyce powietrznej. W Dzień Dobry TVN opowiedziały o pasji, która łączy pokolenia.

  "To symbol wdzięczności i wielkiej miłości".

  "Zawsze będę Ci kibicować z ziemi".

  "Kiedyś kobiety zdecydowanie mniej wymagały od swoich partnerów".

  Przed nami kolejny odcinek "Projektu Lady". Tym razem uczestniczki zmierzą się z bardzo emocjonującym zadaniem. Będą musiały napisać listy do swoich najbliższych, a później spotkają się z rodzinami. Czy był to dla nich najtrudniejszy czy najpiękniejszy moment w programie?

  "Była praca, a teraz jest odpoczynek"

  Fani zachwycają się głosem dziewczynki. Wróżą jej karierę piosenkarki.

  Weronika Rosati od ponad trzech lat spełnia się w roli szczęśliwej mamy. Zapracowana aktorka każdą wolną chwilę poświęca dziecku, stara się także dbać o to, by wspólnie spędzany czas był wartościowy i pełen atrakcji. Tym razem zabrała córeczkę na farmę, gdzie dziewczynka miała okazję przyjrzeć się zwierzętom zagrodowym oraz pojeździć konno.

  Dorota Gardias ma kilka tatuaży na swoim ciele, jednak na co dzień udaje się jej je zakryć. Tym razem pochwaliła się zdjęciem, na którym doskonale widać, że na ramieniu ma wytatuowany piękny napis. Zadedykowała go swojej córce Hani.

  Jennifer Lopez ma za sobą trudne chwile. Niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem dwa lata po tym, jak przyjęła jego oświadczyny. Napięty grafik gwiazdy nie pozwala jej jednak na siedzenie i rozpaczanie. Lopez cały czas pracuje nad nowymi filmami, muzyką i własną linią kosmetyków. Wsparciem w tym intensywnym czasie są dla niej najbliższe w życiu kobiety, czyli mam i córka.

  Mama i Werka, czyli mama i córka podbijają TikToka i Instagram. Łącznie obserwuje je już prawie milion osób. Jak to się wszystko zaczęło? Gwiazdy mediów społecznościowych opowiedziały o tym w Dzień Dobry TVN.

  Anna Wendzikowska jest mamą dwóch uroczych dziewczynek - Antosi i Kornelii. Gdy gasną kamery i wychodzi z roli dziennikarki, z chęcią spędza czas z córeczkami na spacerach. Ostatnio w trójkę wybrały się do Łazienek, a rodzinne chwile uwieczniły na zdjęciu, które zauroczyło fanów. Czyżby dziewczynki odziedziczyły po mamie elegancję i wyczucie stylu?

  Agnieszka Jochymek i jej mama Jolanta tworzą wyjątkowy duet. Panie dzielą wspólną pasję - piłkę ręczną. Od jakiegoś czasu razem trenują męską drużynę. Jak zareagowali na nie szczypiorniści?

  W małym ciele, wielki głos! Gośćmi Dzień Dobry TVN była wokalistka Małgorzata Jamroży "Margaret" wraz ze swoją mamą Elżbietą. Z wokalistką porozmawialiśmy, nie tylko o muzyce, ale i o tym kto jest dla niej autorytetem. Mama piosenkarki opowiedziała, jakim dzieckiem była Małgosia oraz dlaczego stosowała wobec niej szantaż. Czy nie wierzyła w talent córki i jej marzenie o wielkiej karierze? Przypadkiem udało się nam dowiedzieć, czym Margaret zaskoczy fanów na swojej nowej płycie!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN trzy tygodnie temu została mamą. Jak się czuje? Czy łatwo jej było zostawić malutką Zuzię pod opieką partnera i wyjść z domu? Kiedy Kinga planuje powrót do pracy? O tym, gdzie będziemy mogli ją zobaczyć zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej.