uczestniczka top model

  uczestniczka top model

  Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

  Olga Król była jedną z najbardziej barwnych, ale i kontrowersyjnych uczestniczek 10. edycji "Top Model". Szerokim echem w mediach odbił się jej niemiły komentarz dotyczący Kacpra, kolegi z programu. Ostatnio dziewczyna postanowiła przeprosić go za swoje niestosowne zachowanie.

  Marianna Schreiber jest jedną z najgłośniejszych uczestniczek nowej edycji programu Top Model. Wszystko ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Kobieta musiała także tłumaczyć się w mediach z homofobicznych wypowiedzi, których dopuściła się w przeszłości. Teraz próbuje zaistnieć w sieci. Nagie zdjęcie Marianny wywołało niemałe zamieszanie.

  Weronika Kaniewska to uczestniczka ostatniej edycji "Top Model". Jako druga w historii programu otrzymała tzw. "złoty bilet". Dzięki wyjątkowej urodzie i ciężkiej pracy udało jej się dojść aż do finału. Choć nie wygrała show, otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery. Nastolatka chce jednak dzielić czas pomiędzy modeling a swoją największą pasję.

  Do finału brytyjskiego konkursu Top Model doszła Magdalena Filipowska. Za czyją namową Polka zgłosiła się na casting? Jak konkurs zmienił jej życie? Magdalena jest już po trzydziestce i nosi rozmiar 38. Czy wiek i rozmiar nie stoją na przeszkodzie w karierze? Z Magdaleną spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Finalista ostatniej edycji "Top Model" Karolina Pisarek jest ostatnio bardzo zapracowana. Modelka właśnie wróciła z kontraktu z Chin. Jakie ma obecnie plany? Czy to prawda, że dostała propozycję kontraktu z Hollywood? Z Karoliną rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Osi Ugonoh jest zwyciężczynią czwartej edycji "Top Model". Jak wygląda jej życie po programie? Dużo się zmieniło? Czy modelka doświadczyła dyskryminacji ze względu na swój kolor skóry? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził Osi na planie sesji zdjęciowej. Ugonoh przed obiektywem aparatu pozowała w sukniach ślubnych autorstwa Patryka Wojciechowskiego, uczestnika drugiej edycji "Project Runway". Jak doszło do tej współpracy?