Gwiazdy

Miss Grand International 2022. Stroje naszej kandydatki są niezwykłe

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Niezwykłe suknie Miss Polonii
Niezwykłe suknie Miss PoloniiDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Już 25 października odbędzie się finał Miss Grand International 2022. Podczas 10. edycji konkursu Polskę reprezentować będzie Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska. W jakich kreacjach wystąpi na scenie? Jedna z nich inspirowana jest kulturą Podhala.

Miss Grand International 2022 - kim jest Natalia Gryglewska

Natalia Gryglewska będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Grand International 2022. Odbędą się one w stolicy Indonezji, Dżakarcie. Finał tego wydarzenia zobaczymy już 25 października. 10. edycja będzie różniła się nieco od tych poprzednich. W tym roku organizatorzy wyborów zrezygnowali z pokazu kandydatek na miss w strojach kąpielowych. - Jak wiemy, Indonezja jest krajem, gdzie mamy największą liczbę wyznawców Islamu, więc zdecydowano się na konkurs kostiumów sportowych - tłumaczyła polska reprezentantka.

Przygotowania do konkursu

Natalia Gryglewska opowiedziała także o sukniach, w których wystąpi podczas wydarzenia. Jedną z nich jest kreacja narodowa, inspirowana kulturą Podhala i tradycyjnym, góralskim strojem ludowym. - Jadę tam z takim zamysłem, żeby pokazać tę polskość, góry i to, co najbardziej kojarzy się z naszym krajem - podkreśla Miss.

W Dzień Dobry TVN mogliśmy zobaczyć jeszcze dwie suknie uszyte dla polskiej reprezentantki. - Jedna będzie na preeliminacje, czyli wystąpienie przed samym finałem. Na tę okazję wybiorę tę limonkową - zaznaczyła Natalia. - Druga na finał. Jest biała i klasyczna - dodała.

To jednak nie wszystkie kreacje, które Miss Polonia zabierze do Indonezji. - Mamy cały czas różne aktywności. To nie jest tylko finał, my przygotowujemy się tam przez całe trzy tygodnie - wyjaśniła.

Jak wygrana Miss Grand International 2022 zmieniłaby życie Natalii? Nasza reprezentantka musiałaby przeprowadzić się na rok do Tajlandii, która byłaby bazą wypadową dla międzykontynentalnych podróży.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości