konkurs

  Sprawdź, jakie produkcje znalazły się w Konkursie Głównym.

  Nie milkną echa imprezy zorganizowanej w Nidzicy w ramach podsumowania całorocznego cyklu prac na roli. Gminne dożynki zapewniły mieszkańcom wiele atrakcji. Koncert disco polo czy nawiązująca do kultu płodności zabawa to tylko niektóre z nich. W sieci pojawiły się negatywne komentarze na temat wydarzenia. Tymczasem sołtysi przekonują, że organizacja spotkania wymagała nie lada wysiłku.

  Sporty ekstremalne wymagają odpowiedniego przygotowania i dużej odwagi, a jednocześnie stanowią źródło wielkiej satysfakcji. Przekonał się o tym chorujący na sklerodermię Staszek Żukowski, który miał szansę spełnić marzenie o skoku ze spadochronem. W Dzień Dobry TVN uczestnik konkursu #ExtremalnieInspiruje i Helena Szczuka z Fundacji Avalon opowiedzieli o zmianie postrzegania osób z niepełnosprawnościami poprzez promocję rozmaitych aktywności.

  To prestiżowe wyróżnienie zdobył nie po raz pierwszy.

  Proste, a zarazem wyjątkowo sycące danie uznawane jest za wizytówkę regionu, dlatego w trakcie tegorocznego Festiwalu Tradycji Poznańskich odbył się konkurs jedzenia go na czas.

  Natasza Urbańska 17 sierpnia zawalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka na sopockiej scenie zaśpiewa nowy utwór "Let me lie". Jakie emocje towarzyszą jej przed wielkim dniem? "Stres zawsze jest, ale chyba najważniejszy jest kontakt z publicznością i ta magia, która powstaje" - zdradziła nam artystka.

  Wiktor Dyduła to młody, utalentowany chłopak z Kaszub. Już 17 sierpnia wokalistę zobaczymy i usłyszymy w Operze Leśnej podczas festiwalu Top of the Top, gdzie powalczy o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  W tym roku Natalia wydała swój siódmy solowy album, a z jedną z najnowszych piosenek zawalczy na sopockiej scenie o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  Największe gwiazdy polskiej muzyki i komedii na scenie Opery Leśnej. Już 16 sierpnia rusza Top of the Top Sopot Festival 2022. Cztery dni wyjątkowych wydarzeń i świetnych koncertów, a do tego konkurs o statuetkę Bursztynowego Słowika. Kto otrzyma jedną z najbardziej prestiżowych nagród? Tę decyzję podejmują widzowie, jednak trzeba przyznać, że szanse są naprawę wyrównane. O swoich występach opowiedzieli nam Ania Karwan, Michał Szpak oraz Marcin Makowiec i Michał Lange z duetu Martin Lange.

  Już 17 sierpnia na scenie Opery Leśnej usłyszymy siedmiu utalentowanych artystów, którzy w konkursie #TOP OFF THE TOP CHALLENGE powalczą o statuetkę Bursztynowego Słowika. Wśród nich - duet Martin Lange.

  Jakiego konkurenta obawia się najbardziej?

  Digital Ars to pierwszy w Polsce konkurs na sztukę tworzoną przez człowieka we współpracy ze sztuczną inteligencją. W Warszawie na placu Europejskim można zobaczyć wystawę zwycięskich prac. Do kiedy trwa?

  Miłośnicy nieprzeciętnego talentu Nataszy Urbańskiej nie mogą narzekać na nudę. Artystka dopiero co zachwycała swoim głosem widzów programu "Mask Singer", teraz przygotowuje się do Top of the Top Sopot Festival 2022. Na deskach Opery Leśnej gwiazda zaprezentuje swój nowy utwór i zawalczy o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. Wokalistka zgodziła się premierowo wykonać "Let Me Lie" w Dzień Dobry Wakacje.

  W sierpniu w trójmiejskiej Operze Leśnej wystartuje TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Miłośnicy muzycznych wrażeń z niecierpliwością oczekują na występy rodzimych artystów, ale nie pozostają też obojętni na fakt, że już niebawem po raz kolejny zostanie wręczona prestiżowa statuetka Bursztynowego Słowika. Jak zwykle zawalczą o nią wyjątkowi wykonawcy. Kto weźmie udział w tegorocznym konkursie #TOP OF THE TOP CHALLENGE?

  Pandemia to dla większości z nas bardzo trudny okres. Skutki wprowadzonych na całym świecie obostrzeń odczuliśmy wszyscy, jednak w szczególny sposób dotknęły one przedsiębiorców. Musieli oni nie tylko mierzyć się ze strachem o zdrowie swoje i swoich bliskich, ale także znaleźć sposób, który pozwoli ich firmom przetrwać nierzadko poważny kryzys.

  Z okazji 25-lecia TVN przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Jeden z nich właśnie ruszył. Nagraj krótkie wideo, w którym wyrażasz sobie, weź udział w naszym spocie urodzinowym i wygrywaj nagrody. Do zgarnięcia 10 telewizorów oraz 30 rocznych dostępów do Playera. To co? Działamy!

  Jeden kraj ma duże szansę na przejęcie roli gospodarza.

  Na czym dokładnie polega idea Podzielnika? Jak przyłączyć się do wyjątkowej akcji?

  Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Karlowych Warach to nie lata atrakcja dla wszystkich miłośników kina. Każdego roku w ramach Konkursu Głównego uznani twórcy stają do rywalizacji o statuetkę Kryształowego Globusa. Organizatorzy 56. edycji wydarzenia zdecydowali, że o prestiżową nagrodę zawalczy między innymi obraz "Fucking Bornholm" w reżyserii Anny Kazejak.

  Matczyna miłość nie zna granic i potrafi skłonić do godnych podziwu poświęceń. Najlepszym tego dowodem jest historia chorującej przewlekle Mary Ann Bevan, która w trosce o dobro swoich pociech zdecydowała się wystartować w wyborach na najbrzydszą kobietę świata. Zwycięstwo w konkursie przyniosło jej niechlubną sławę, ale pozwoliło odmienić los najbliższych.

  Projekt studentki Politechniki Wrocławskiej był jedną ze 180 zgłoszonych propozycji.

  Za nami ogłoszenie wyników konkursu głównego 15 edycji Festiwalu Mastercard OFF Camera. Który film zwyciężył? Jaka polska produkcja okazała się najlepsza? Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Żak i Martą Szarzyńską w Dzień Dobry TVN.

  Występ w nowojorskiej sali koncertowej Carnegie Hall to niekwestionowany powód do dumy. Przekonali się o tym młodzi chórzyści z Lublina, którzy mieli okazję zaprezentować kunszt swoich umiejętności na słynnej scenie. Ich śpiew został doceniony przez jury prestiżowego konkursu.

  Odyseja Umysłu to międzynarodowy konkurs edukacyjny. Uczestnicy otrzymują zadania, do których muszą wymyślić nieszablonowe i kreatywne rozwiązania w formie spektaklu. Konstruują, malują i śpiewają, łącząc różne dziedziny nauki i sztuki. Najlepsi z całego świata mają szansę zaprezentować swoje umiejętności podczas wielkiego finału w USA.

  Adam Pluta, mimo że ma 22 lata, a modą zajmuje się od niecałych 4 lat, już zdążył zostać laureatem ważnego konkursu dla młodych projektantów – Forum Mody Polskiej.

  "Zadowolenie pacjenta jest dla nas najlepszym podziękowaniem".

  Istnieje grupa uczniów, dla których lekcje matematyki wiążą się ze wzmożoną wiarą. Jedni spoglądają w niebo podczas sprawdzianów, inni modlą się o promocję do następnej klasy. W pabianickim I Liceum Ogólnokształcącym postanowiono wykorzystać te dwie zależności, organizując nietypowy konkurs.

  Ruszyła kolejna edycja konkursu filmowego #63PL, organizowanego przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Tym razem uczestnicy mają szansę opowiedzieć o tym, co oznacza dla nich nadzieja. W Dzień Dobry TVN o tegorocznej odsłonie wydarzenia opowiedzieli dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego, Jan Ołdakowski oraz aktor, Maciej Zakościelny.

  W położonym 25 km od granicy z Ukrainą Tomaszowie Lubelskim młodzi inżynierowie pracują nad wyjątkowym projektem. Dzięki niemu mają szansę wygrać ogólnoświatowy konkurs, ale także odmienić życie kierowców. W jaki sposób? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  "Wszystko zaczęło się od naszej miłości".