Gwiazdy

Sara James i Bartosz Gelner u Kuby Wojewódzkiego. "Zapomniałam, że jest coś takiego jak złoty przycisk"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejnymi gośćmi w nowym sezonie talk show. W najbliższy wtorek na jego kanapie zasiądą Sara James i Bartosz Gelner. W studiu nie zabraknie fajerwerków... dosłownie i w przenośni.

Kuba Wojewódzki - nowy sezon

Kultowy talk-show "Kuba Wojewódzki" nadawany był już w latach 2002–2006. Od 2006 roku widzowie mogą oglądać rozmowy dziennikarza z gwiazdami na antenie TVN. Dzisiaj gwiazdor ma za sobą 38 sezonów, a program nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Rok temu Kuba Wojewódzki ogłosił koniec swojego programu. Szybko okazało się jednak, że w swoim stylu promował nadchodzący sezon talk show. Dobrze się stało, bo najnowsze odcinki programu TVN zaskakują widzów. Co wydarzy się tym razem?

Kuba Wojewódzki - Bartoszusz Gelner i Sara James

Sara James wróciła z USA, gdzie od jury "America's Got Talent" otrzymała złoty przycisk. Choć 14-letnia wokalistka nie zwyciężyła show, nie zatrzymuje się i prężnie rozwija karierę. Teraz pojawi się u Kuby Wojewódzkiego, by powiedzieć o kulisach sławy w tak młodym wieku. Towarzyszyć będzie jej Bartosz Gelner.

- Nie spodziewałam się takiego wyróżnienia. Zapomniałam w ogóle, że jest coś takiego jak złoty przycisk - mówiła gwiazda, po czym w studiu wystrzeliły złote konfetti.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości