suknie

  Jeden z nich inspirowany jest kulturą Podhala.

  Barbara Cały tworzy wyjątkowe suknie metodą szydełkową, które doceniono już na całym świecie. Kreacjami podkreśla piękno kobiet, ale nie boi się również odważniejszych projektów.

  Anna Nurzyńska tworzy suknie dla współczesnych księżniczek. Inspiracji szuka w strojach historycznych. Są to rekonstrukcje kreacji z różnych epok, ale z odrobiną inwencji twórczej autorki. Informacja o talencie Polki rozeszła się po całym świecie.

  W nocy z 25. na 26. kwietnia odbyła się 93. ceremonia wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Choć tegoroczna gala wyglądała nieco inaczej niż zazwyczaj, nie zabrakło fenomenalnych kreacji. Na czerwonym dywanie pojawiły się m. in. Carey Mulligan, Zendaya, Margot Robbie czy Reese Witherspoon. Która z nich wypadła najlepiej? Zdecydujcie w naszej sondzie.

  93. ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, na tę wyjątkową okazję gwiazdy przygotowują olśniewające kreacje. Które z poprzednich lat wciąż wzbudzają zachwyt? Stylizacje omówiła Malwina Wędzikowska, stylistka.

  20 stycznia 2021 roku Joe Biden został zaprzysiężony na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. Było to wielkie wydarzenie. Tego dnia śledzono każdy ruch, każdy detal, a szczególnie szeroko komentowane były kreacje polityczek i polityków. Do naszego studia zaprosiliśmy więc Joannę Klimas, projektantkę mody i ekspertkę w dziedzinie ubioru, by przeanalizowała garderobę. Natomiast Filip Chajzer sprawdził, jakiej muzyki lubią słuchać politycy.

  Na Gali MET 2017 - jak co roku - pojawiło się wiele gwiazd. Kto? Czyje kreacje przykuły największą uwagę? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. W co ubrałby się Marcin Prokop, gdyby wybrał się na tę galę?

  W nocy czasu polskiego odbyła się 89. ceremonia wręczenia Oscarów, za rok 2016. Jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie? Czyja suknia została uznana za najgorszą? Dlaczego Meryl Streep popadła w konflikt z Karlem Lagerfeldem? O najpiękniejszych kreacjach oscarowej gali i kulisach ceremonii mówiła w Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: zakochała się w bezdomnym - jak wygląda związek Kasi i Rafała? Następnie: tylko u nas zdradzimy, kto zostanie nowym jurorem "Project Runway", a także prywatne życie Magdy Steczkowskiej w internecie - dlaczego zdecydowała się pokazać rodzinę na blogu? Oraz najmodniejsze suknie studniówkowe tego sezonu. Oglądajcie nas jutro punktualnie o 8.00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Ubrania szyją na miarę, ale można dostać już uszyte od ręki. Są w stanie stworzyć każdą sukienkę o jakiej marzy dziewczynka, nawet najbardziej oryginalną. Inga Sosna i Dominika Krzewińska spełniają marzenia tak księżniczek jak i królowych. Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Kobiecy biznes".