Gwiazdy

Bartas Szymoniak i jego "Powroty". Artysta zaśpiewał na scenie Dzień Dobry TVN i zapowiedział nowy album

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Bartas Szymoniak w piosence „Powroty”
Bartas Szymoniak w piosence „Powroty”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Bartas Szymoniak to utalentowany beatboxer i wokalista w jednym. Po przebojowym "Wojowniku z miłości" artysta pokazuje nową odsłonę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował balladę "Powroty".

Bartas Szymoniak – kto to?

Bartas to polski artysta o wielu talentach. Muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, twórca własnego stylu beatrock, a w latach 2008–2015 wokalista zespołu Sztywny Pal Azji. Od najmłodszych lat grał na skrzypcach, ukończył szkołę muzyczną I i II stopnia, a także grał w kapeli ludowej Zespół Pieśni i Tańca "Tursko". Bartosz następnie ukończył Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie śpiew. Na swoim koncie ma także udział w talent-show, w którym dotarł aż do finału i zajął 3 miejsce.  

Bartas Szymoniak – płyta

Bartas na naszej scenie zaprezentował prostą, lecz niezwykle emocjonalną balladę "Powroty". Ta promuje nadchodzące wydawnictwo. Już niebawem pojawi się nowy album artysty zatytułowany "Granice".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości