Sławek Uniatowski

  Sławek Uniatowski

  Sławek Uniatowski zrobił fanom niespodziankę. Artysta ogłosił, że niebawem, bo 18 października, zagra wraz z zespołem koncert #LOVESTORY w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Zgodnie z tytułem możemy spodziewać się najpiękniejszych piosenek miłosnych. Skąd pomysł taki repertuar?

  Dzisiaj o godzinie 20.15 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego, który miniony w weekend odbył się w Krakowie. Wśród artystów, którzy wzięli udział w wydarzeniu byli: Gaba Kulka i Sławek Uniatowski. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli, jak wspominają spotkania z Mistrzem Wodeckim.

  Na scenie Dzień Dobry TVN - Sławomir Uniatowski w utworze "Honolulu", który promuje jego debiutancki, solowy album "Metamorphosis" .

  Jesteśmy z kamerą na planie teledysku Sławka Uniatowskiego. Piosenka "Honolulu" zapowiada debiutancki album artysty. O czym opowiada piosenka? Sławek materiał na płytę zbierał wiele lat. Dlaczego na swoją płytę kazał czekać fanom aż 13 lat? Z muzykiem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Chłopcy marzą o tym, aby zostać strażakiem lub policjantem, a dziewczynki - aktorką lub piosenkarką. A o jakim zawodzie marzyli w dzieciństwie: Borys Szyc, Maryla Rodowicz, Sławek Uniatowski i Ciocia Liestyle. Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sławek Uniatowski. Zaśpiewał utwór „Każdemu wolno kochać”. Było to przedpremierowe wykonanie materiału, który pojawi się na płycie artysty.

  Wielu z nas jest w nieustającym w kontakcie ze swoją mamą. Dzwonimy do nich, aby zapytać o przepis na szarlotkę, poskarżyć się na szefa czy nawet przedyskutować pogodę na weekend. A jak często dzwonią do swoich mam i po co goście Dzień Dobry TVN: aktorka Katarzyna Figura, muzyk Sławek Uniatowski i szef kuchni Darek Kuźniak?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sławek Uniatowski. Wokalista zaśpiewał piosenkę "Każdemu wolno kochać". Utwór jest zapowiedzią płyty Sławka, która ma się ukazać późną jesienią.

  Fundacja "Mam Marzenie" proponuje spotkania z gwiazdami. Pieniądze z wykupionej kolacji, z telewizyjnym ulubieńcem, trafią na rzecz podopiecznych fundacji. Dlaczego gwiazdy decydują się na tego typu akcje? Czy towarzyszą im jakieś obawy? Na naszych kanapach gościliśmy: Agnieszkę Jastrzębską, Magdalenę Różczkę oraz Sławka Uniatowskiego, z którymi taką kolację można wylicytować.

  Współpracował z Leszkiem Możdżerem i Marylą Rodowicz. Założył własny zespół Uniatowski Project. Teraz pracuje nad nową płytą. W studiu Dzień Dobry TVN wykonał nostalgiczny utwór "Stay"