Gwiazdy

Roma Gąsiorowska rozwija się dzięki dzieciom. "Uczą mnie tego, co zapomniałam"

Gwiazdy

1EN_01404947_0146.jpg

Roma Gąsiorowska oprócz tego, że jest aktorką, zajmuje się coachingiem. Pomaga innym w dążeniu do rozwoju i sama też nie ustaje w wysiłku, by go osiągać. Co ma w tej kwestii do zawdzięczenia swoim dzieciom?

Artystka jest żoną Michała Żurawskiego. Para ma dwójkę dzieci, dziewięcioletniego Klemensa i siedmioletnią Jadwigę. Artystka w wywiadach podkreśla, że dzieci są dla niej najważniejsze. Teraz na Instagramie podzieliła się refleksją na temat nauki, jaką od nich czerpie.

Romy Gąsiorowska jest mamą dwójki dzieci

Artystka nie kryje bycie mamą jest dla niej najważniejsze. Dwa lata temu w wywiadzie dla TVN (na premierze filmu "1800 gramów") pytana o to, co sądzi na temat adopcji, powiedziała: "Ja tego nie wykluczam, ale na razie poświęcam dużo uwagi swoim dzieciom. Natomiast w wywiadzie dla "Vivy" wyznała: "Bardzo dbam o to, żeby moje dzieci miały mamę dla siebie. To jest mój priorytet. Głównie na tym się skupiam, bo bycie mamą sprawia mi ogromną przyjemność. Jest dla najważniejszym sensem życia".

Roma Gąsiorowska uczy się od dzieci

Roma Gąsiorowska zamieściła na Instagramie wzruszający wpis poświęcony swoim dzieciom. Daje w nim wyraz swojej wdzięczności dla nich, ponieważ dzięki Klemensowi i Jadwidze ona sama wciąż się rozwija. Z postu, jaki zmieściła, dowiadujemy się, że ich miłość, mądrość i wrażliwość to najwspanialsza lekcja, jaką artystka może dostać. Z drugiej strony, to też jej ogromny sukces wychowawczy.

- Moje cudowne dwa światy, które uczą mnie każdego dnia więcej, niż niejeden nauczyciel potrafi przekazać w szkole. Wsłuchują się w drugiego człowieka, czują siebie, kochają, ufają, rozumieją co człowiek robi naturze, kiedy o nią nie dba. Uczą się o nią dbać, wsłuchują się w nią, uczą mnie tego, co zapomniałam, bo jestem już dużym dzieckiem. Widzą już coraz więcej możliwości, jakie daje elektronika internet i otwartość na świat. Ale zauważają też zagrożenia. Mają swoje sympatie i antypatie. Mają swoje doświadczenia. Pokonują swoje lęki i trudności. Rozwijają swoje talenty. Są tolerancyjni i mają dużą świadomość siebie – napisała Roma Gąsiorowska na Instagramie.

- Pięknie jest obserwować ich rozwój, towarzyszyć im i wspierać. Rozmawiać, słuchać, dyskutować, otwierać możliwości. Wierzę, że mimo wszystko będą wolni. Zawsze... – czytamy dalej w jej poście. To musi być wielka radość mieć takie dzieci!

Zobacz wideo: Roma Gąsiorowska – aktorstwo to dla niej za mało

Zobacz także:

Beata Kozidrak w autobiografii zdradza powody rozwodu. "To były dramatyczne chwile"

Agnieszka Woźniak-Starak walczy o prawa zwierząt i zdradza swoje wielkie marzenie. "To ogromna odpowiedzialność"

Matka oddała dzieci do domu dziecka. "Nie słuchały mnie"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości