Roma Gąsiorowska

  Po narzędzia budowlane sięgnęła między innymi córka Zofii Ślotały. Jak obecne na wydarzeniu w Centrum Nauki Kopernik gwiazdy oceniają tę akcję?

  Roma Gąsiorowska odświeżyła swój wizerunek, decydując się na dużą metamorfozę. Długie włosy aktorki przeszły właśnie do przeszłości. Krótkie i zdecydowane cięcie musiało wymagać nie lada odwagi. Efekt powala.

  Roma Gąsiorowska oprócz tego, że jest aktorką, zajmuje się coachingiem. Pomaga innym w dążeniu do rozwoju i sama też nie ustaje w wysiłku, by go osiągać. Co ma w tej kwestii do zawdzięczenia swoim dzieciom?

  Roma Gąsiorowska zamieściła na Instagramie wyjątkowe przesłanie. Aktorka, która jest też trenerką rozwoju osobistego, namawia nas do tego, byśmy odpowiednio zatroszczyli się o siebie w pandemii.

  Roma Gąsiorowska, aktorka, wykładowca, bizneswoman, coach i mama. Jak odnajduje się w tylu rolach jednocześnie? O życiu zawodowym i spełnianiu marzeń z Romą rozmawiała Basia Pasek.

  Byliśmy z kamerą na corocznym spotkaniu filmowym organizowanym przez TVN na Festiwalu w Gdyni. Tutaj pojawiają się największe nazwiska polskiego kina i to tu stacja zapowiada swoje produkcje filmowe i serialowe. W tym roku to aż 6 filmów i 10 seriali. Jak zaznaczył dyrektor programowy TVN Discovery Edward Miszczak, TVN stał się prawdziwym domem produkcyjnym. Jakie produkcje zobaczymy w tym sezonie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym filmie „Podatek od Miłości”, który do kin wejdzie pod koniec stycznia, Roma Gąsiorowska gra osobę bardzo uporządkowaną. Czy jest to jej bliska postać? Aktorka na swoim prywatnym Instagramie lubi prowokować. Po co to robi? Czy to prawda, że Gąsiorowska planuje wziąć udział w kolejnej edycji programu "Azja Express"? O filmie oraz o plotkach na swój temat Roma opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Nowy rok to czas postanowień. Czy gwiazdy z początkiem nowego roku przechodzą na dietę? Jak o kondycję dba Beata Sadowska, Roma Gąsiorowska, która schudła kilkanaście kilogramów, weganka Paulina Holtz i Tomasz Ciachorowski? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Każdy z nas ma w życiu swoje wzloty i upadki. Dotyczy to również gwiazd. Lubimy się chwalić sukcesami, a co z porażkami? W jakich momentach gwiazdy nie chcą aby o nich mówiono? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała o to: Karolinę Malinowską, Omenę Mensah, Violę Kołakowską, Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Włodarczyk, Barbarę Kurdej-Szatan, Weronikę Książkiewicz i Tomasza Olejniczaka.

  Roma Gąsiorowska spełniła swoje marzenie i stworzyła niezwykły projekt artystyczny. Na czym dokładnie polega? Dlaczego wystawiane przez nią sztuki nie mają scenariusza? Kto decyduje o treści przedstawienia? Czy mąż ją wspiera? Z artystką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wiele osób marzy o karierze aktorskiej, ale nie wszyscy nadają się do wykonywania tego zawodu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę i reżyserkę Romę Gąsiorowską, by powiedziała, jakie cechy powinien mieć dobry aktor. Czy introwertyk ma szansę odnieść sukces w tym zawodzie? Z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby, które kończą szkoły aktorskie?

  Niezwykle zabiegana aktorka, bizneswoman i mama - Roma Gąsiorowska znalazła chwilę, by opowiedzieć nam, jak wygląda jej codzienne życie. "Tak, daję radę. Tak, mam wszystko 'poorganizowane'. Jeśli mnie zapytacie, jaki jest na to sposób - ORGANIZACJA. (...) Nie wyobrażam sobie, że mogłabym pójść w jednym kierunku i czegoś zaniechać, coś zostawić"

  Roma Gąsiorowska jest niezwykle zabieganą osobą. Jest artystką, bizneswoman i mamą. O swoim życiu opowie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Z trenerką kolejnej edycji "Małych Gigantów" - Romą Gąsiorowską - spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Święta za pasem, dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, jak gwiazdy planują spędzić Święta Bożego Narodzenia. Co powiedzieli jej: Edyta Herbuś, Michał Piróg, Natalia Siwiec, Leszek Stanek, Maja Sablewska, Agnieszka Włodarczyk, Roma Gąsiorowska, Katarzyna Sowińska, Tomasz Oświeciński, Maciej Zakościelny i Grażyna Torbicka. Wyjeżdżają do rodzin czy sami organizują Wigilię? A może wybierają się do ciepłych krajów?

  Robert Kupisz zaprezentował swoją nową kolekcję. Nazwał ją "Krywań", czyli tak, jak nazwa się szczyt w Tatrach. Dlatego dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki postanowił zapytać gwiazdy, które przybyły na pokaz o szczyty ich marzeń. O czym marzą: Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski, Marcin Tyszka, Bogna Sworowska, Piotr Rubik, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz i Grażyna Wolszczak?

  Andrzejki to czas wróżb. Czy gwiazdy chodzą do wróżek, aby zapytać o swoją przyszłość? Z Anną Dereszowską, Agnieszką Woźniak-Starak, Katarzyną Warnke, Romą Gąsiorowską, Elżbietą Romanowską, Agnieszką Sienkiewicz, Patricią Kazadi, Leszkiem Stankiem i Anną Starmach rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Udział w "Azja Express" sprawił, że "fanki ścielą się u stóp" Michała Żurawskiego. Agnieszka Jastrzębska postanowiła spytać jego żonę, Romę Gąsiorowską, co sądzi o jego stylu i ... czy nie jest zazdrosna.

  Do świąt Bożego Narodzenia został już tylko miesiąc, dlatego Agnieszka Jastrzębska postanowiła zapytać gwiazdy o to, jak się do nich przygotowują. Zobaczcie, kto ma już kupione wszystkie prezenty, kto podchodzi do świąt na luzie, a kto wyjeżdża w tropiki.

  Mąż Romy Gąsiorowskiej Michał Żurawski bierze udział w programie „Azja Express”. Czy aktorka rozważała propozycję, by do Azji pojechać razem z mężem? Dlaczego się nie zdecydowała? Czego się obawiała najbardziej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jednym z uczestników „Azja Express” jest Michał Żurawski. Czy żona aktorka ogląda program? Jak ocenia w nim swojego męża? Z Romą Gąsiorowską rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mąż Romy Gąsiorowskiej - Michał Żurawski jest uczestnikiem programu TVN "Azja Express". W celu realizacji programu musiał wyjechać z Polski. Czy aktorka tęskni za mężem? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, że Marcin Meller ma super męża ;)

  Niektórych wieczorów panieńskich nie można zapomnieć. Czy były na takich: Małgorzata Kożuchowska, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Anna Oberc i Magdalena Lamparska? Która z nich na swoim wieczorze panieńskim przebrała się za prostytutkę? Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Roma Gąsiorowska stworzyła W-arte! To interdyscyplinarna platforma artystyczno-edukacyjna, która połączy w sobie scenę, klub, concept store współczesnej mody, szkołę aktorską i centrum warsztatowe. Po co to robi? Roma o swoim nowym projekcie opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Roma Gąsiorowska przyznała się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że kiedyś starała się kreować swój wizerunek na potrzeby show-biznesu. A jak jest teraz?

  Połowa grudnia to okres przedświątecznej gorączki. Jak do Bożego Narodzenia przygotowuje się Roma Gąsiorowska? Czy jest Perfekcyjną Panią Domu i wszystkie potrawy robi sama? Co daje jej największą radość? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W piątek na ekrany kin wchodzi komedia romantyczna "Listy do M. 2" w reżyserii Macieja Dejczera. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Romę Gąsiorowska i Macieja Stuhra. Związek ich bohaterów jest jednym z głównych wątków całej fabuły. Co wydarzy się w ich życiu w drugiej części filmu? Czy postać Macieja Stuhra sprosta oczekiwaniom granej przez Gąsiorowską - Doris? I czy przyjemnie im było wrócić na plan i do tej samej ekipy po czterech latach?

  W środę w Dzień Dobry TVN: Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska cztery lata później - jako para powracają w kolejnej części hitu, który pokochali Polacy. Następnie na czacie i na scenie - Jula, a potem muzyczna zmiana warty - zobaczcie i posłuchajcie, jak przed Dniem Niepodległości ćwiczy Kompania Reprezentacyjna Wojska Polskiego. A na koniec to na co długo czekaliśmy - Ania Dąbrowska nagrywa nową płytę, a my odwiedzamy ją w studiu nagrań. Bądźcie z nami 11 listopada o 8.00!

  "Sama Słodycz" to nowy serial telewizji TVN. Scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska. Fryderyk, główny bohater serialu, to facet z klasą, z zasadami, wrażliwy, inteligentny i nieco tajemniczy. Pisarz. Czy Fryderyk i Żabcia z „Przepisu na życie” mają ze sobą coś wspólnego? W końcu w bohaterów serialu wcielił się ten sam aktor! W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Piotr Adamczyk. Towarzyszyły mu Roma Gąsiorowska oraz Adriana Kalska. Jak Roma ukrywa na planie, że jest w ciąży?

  Została okrzyknięta objawieniem 2013 roku. Czy czuje się bardziej blogerką czy piosenkarką? Jak przebiega jej międzynarodowa kariera i kiedy ukaże się jej nowa płyta? Jak została przyjęta za granicą? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Margaret.