Gwiazdy

Rod Stewart chce zoperować intymną część ciała?

Gwiazdy

Aktualizacja:
X-News

Rod Stewart ma za sobą ciężki zdrowotnie czas. Piosenkarz był ostatnio gościem w podcaście Chrisa Evansa "How to Wow". To podczas tej rozmowy gwiazdor rzucił, że czeka operacja intymnej części ciała.

Rod Stewart jest szkockim artystą, który w branży muzycznej zasłynął w latach 70. XX w. Do jego największych przebojów należą m.in. "Maggie May", "Handbags and gladrags", "You're in My Heart", "Young Turks", "Downtown Train", "Angel" czy "Sailing".

Rod Stewart - problemy zdrowotne

Rod Stewart od początku tego wieku przeszedł sporo zdrowotnych zawirowań. Wszystko zaczęło się już w 2001 r., kiedy artysta przeszedł operację krtani. Zabieg polegał na usunięciu guza.

Rok temu muzyk wyznał, że nie była to jego jedyna walka o życie, jaką stoczył. Stewart cierpiał także na raka prostaty, z którym walczył przez 3 lata.

Rok 2020 także nie okazał się dla niego zbyt łaskawy. Gwiazdor w styczniu ponownie trafił na stół operacyjny. Przeszedł wtedy wymianę stawu kolanowego. W październiku natomiast miał operowaną kostkę. Co więcej, to nie koniec jego problemów ze zdrowiem.

Rod Stewart - operacja penisa

Rod Stewart był ostatnio gościem w podcaście Chrisa Evansa "How To Wow". Muzyk opowiedział nie tylko o swoich poprzednich operacjach, ale zasugerował, że wkrótce znów pójdzie pod nóż.

Pół żartem, pół serio, rzucił w rozmowie, że czeka go jeszcze operacja penisa. Chris Evans od razu zaaferował się tym wyznaniem i dopytał, czego dokładnie ma dotyczyć zabieg.

Piosenkarz uciął krótko:

Pilnuj swoich spraw

Zobacz też:

Wywiad z Rodem Stewartem

Anthony Strong. "Fuc...ing amazing!"

Niemal 30 lat pracy, tysiące detali. Rod Stewart pokazał swoje dzieło

Pozostałe wiadomości