penis

  penis

  Przedwczesny wytrysk to problem, z którym boryka się wielu mężczyzn. Utrudnia on współżycie i powoduje frustrację u mężczyzny, a często także u jego partnerki. Przedwczesny wytrysk utrudnia bowiem doznanie przyjemności i zaspokojenie partnerki. Zaburzenie to jest słabo opracowane, co z kolei przekłada się na niewiedzę wielu mężczyzn, jak postępować w takiej sytuacji i jak poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem.

  Żołądź prącia jest najbardziej wrażliwą częścią męskiego członka. Jest to najważniejsza strefa erogenna na ciele mężczyzny. Żołądź ma kształt główki i znajduje się na końcu penisa. Nieodpowiednia higiena i wady rozwojowe mogą prowadzić do chorób żołędzi prącia, które uniemożliwiają odbywanie stosunków seksualnych i czerpanie przyjemności z seksu.

  Mrągowo to zwykłe polskie miasto. Jednak posiada coś, czego inne miasta mogą mu pozazdrościć. Pomnik... penisa! Tylko, że to nie miał być penis, ale czajnik! Kto go zaprojektował i co miał na myśli? Ile kosztowała rzeźba i kto za nią zapłacił? Filip Chajzer podążył szlakiem znaków i pomników. Jakie odkrył w Rzeszowie? :-)

  Z autorem książki "Boskie przyrodzenie" opisującej rolę jaką odegrał penis w naszej kulturze, Tomem Hickmanem, rozmawiał Ksawery Kalicki. Czy rozmiar ma znaczenie i czy to prawda , że kobiety są raczej zainteresowane tym co jest "przyczepione do penisa"?

  I nie po to, by szokować, ale po to, by zwrócić uwagę na palący problem - rak jąder. O raku piersi mówi się wszem wobec, ale kurtyna milczenia zapada, kiedy mamy do czynienia z rakiem jąder. Pewna grupa mężczyzn postanowiła to zmienić. W Dzień Dobry TVN gośćmi byli: dr Tomasz Bużański, urolog, oraz Rafał Liszewski, który umieścił swoje zdjęcie w Internecie w ramach solidarności z chorymi na raka jąder. Jak szukać symptomów raka jąder?

  Do eksperta Dzień Dobry TVN, seksuologa Andrzeja Depko, napisał mężczyzna, który ma problem... ma zbyt dużego penisa. Mężczyzna obawia się, że nie założy rodziny, bo każda kobieta, która "widzi go w całości", traci ochotę na seks. - Z punktu widzenia czysto biologicznego nie ma za dużego przyrodzenia - mówił w Dzień Dobry TVN seksuolog. W jakiej pozycji uprawiać seks, by dawał przyjemność obojgu partnerom?

  Taki uraz jest niezwykle rzadki. Jak mogło dojść do złamania prącia? Jak leczyć traumę po takim urazie? O tym bolesnym dla mężczyzn urazie rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Danielem Cysarzem, psychoterapeutą, seksuologiem klinicznym i doktorem Tomaszem Bużański, urologiem.