Gwiazdy

Robert Lewandowski kupił willę na Majorce? Posiadłość jest warta 3,5 miliona euro

Gwiazdy

Niedawno zagraniczne media doniosły, że Robert Lewandowski zainwestował rzekomo w inwestycję na Majorce wartą 3,5 miliona euro. Czy polski piłkarz już niebawem przeprowadzi się na słoneczną wyspę?

Majówka Lewandowskich na Majorce

Robert i Anna Lewandowscy wraz z dziećmi tegoroczną majówkę spędzili na malowniczej Majorce. Rodzina pierwszy raz ma czas, by wspólnie odpocząć i nacieszyć się pięknymi widokami. Swoim wielkim szczęściem w mediach społecznościowych pochwaliła się Ania.

- Znamy się z mężem ponad 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy – przekazała Ania.

Polskie gwiazdy nawet na hiszpańskiej wyspie zostały rozpoznane przez lokalne media. Jak donosi portal Diario de Mallorca, rodzina podczas urlopu rozglądała się za domem. Piłkarz zainteresował się nieruchomością z 2001 roku wartą 3,5 miliona euro. Metraż domu wynosi 411 metrów kwadratowych, natomiast cała posesja 1200 metrów kwadratowych. Posiadłość położona jest w okolicach Calvii.

Robert i Anna Lewandowscy przeprowadzają się na Majorkę?

Jak przyznał Mateusz Hładki, osoby z otoczenia pary potwierdzają, że rodzina jest zainteresowana posiadłością w Hiszpanii. Na razie Lewandowscy nie wybrali konkretnej działki i nie zdecydowali się na zakup domu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Anna Lewandowska o swoim stylu: "Lubię bawić się modą". Przyznała się jednak do pewnej słabości

Anna Lewandowska z córkami odczarowuje rzeczywistość. "Nie tak wygląda mama z Instagrama?"

Anna Lewandowska rozwiewa wątpliwości. Czy dobrze jeść jajka na śniadanie?

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości