Ania Lewandowska

    Ania Lewandowska

    Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?

    Ania Lewandowska może poszczycić się kolejnym doświadczeniem. Trenerka wzięła udział w nagraniach do nowej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu show. Przy okazji zachwyciła swoich fanów niecodzienną stylizacją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat 9. sezonu "Top Model".

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Lewandowską, która opowiedziała nam o swoich kolejnych zawodowych wyzwaniach. Najważniejsza jest dla niej rodzina, ale bycie pełnoetatową mamą nie przeszkodziło Ani, by rozwijać się na płaszczyźnie zawodowej. Jakie cele postawiła sobie Ania na najbliższy czas? Czy będzie więcej czasu spędzać w Warszawie? I jaką niespodziankę trenerka przygotowała dla swoich fanek?

    Ania Lewandowska jest nie tylko zawodniczką, ale również trenerką. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia. We Wrocławiu w Hali Stulecia przygotowała trening dla tysiąca osób! Spotkała się z nią tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Treningi, płyta, książka - co jeszcze planuje na najbliższe miesiące? Czy będzie z Robertem przed jutrzejszym niezwykle ważnym meczem? Jak Ania motywuje męża do meczów?