Ania Lewandowska

  Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z tych gwiazd, które lubią być w formie. Dużo trenuje, a podczas ćwiczeń wyciska siódme poty - wszystko, by czuć się dobrze w swoim ciele. Tym razem o jej kondycję dba zespół Ani Lewandowskiej, a prezenterka nie ukrywa, że już czuje, że jej ciało jest w lepszej kondycji.

  Są zdolne, piękne i świetnie ubrane. Przedstawiamy siedem gwiazd z naszego show biznesu, które ze spokojem mogłoby się wcielić w rolę modowych nauczycielek.

  Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu włoskiej edycji magazynu "Vanity Fair", w którym opowiedziała m.in. o swojej codzienności. Trenerka przekonywała, że wcale nie jest idealna. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Anna i Robert Lewandowscy od pewnego czasu przebywają na rodzinnych wakacjach, których przebieg chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. Ich najnowsze zdjęcie wywołało szczególne emocje wśród fanów, a wszystko przez niecodzienną pozycję pary.

  Anna i Robert Lewandowscy wyjechali na wspólny urlop. Para postanowiła naładować baterie na jednej z pięknych hiszpańskich wysp. W mediach społecznościowych pokazali romantyczne zdjęcie. Na pierwszy rzut oka widać, że uczucie między nimi nadal kwitnie.

  Niedawno zagraniczne media doniosły, że Robert Lewandowski zainwestował rzekomo w inwestycję na Majorce wartą 3,5 miliona euro. Czy polski piłkarz już niebawem przeprowadzi się na słoneczną wyspę?

  Nadeszła długo wyczekiwana Wielkanoc. W ten wyjątkowy czas wiele gwiazd złożyło życzenia swoim fanom, jednocześnie ujawniając szczegóły swoich świąt. Jak je spędzają i czego życzą internautom?

  Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi obserwatorami refleksją na temat planów i ich niepowodzeń. Co znajduje się na liście marzeń trenerki? Możecie być zaskoczeni.

  Robert Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o tym, jak spełnia się w roli ojca dwóch córek. Zdradził również, że nawet jemu i żonie Annie zdarza się pokłócić. Oczywiście nie obyło się bez pytania o ostatnie zmiany w reprezentacji. Jak "Lewy" skomentował odwołanie Jerzego Brzęczka?

  Anna i Robert Lewandowscy nie mogą doczekać się świąt. Trenerka na swoich social mediach opublikowała rodzinne zdjęcie zrobione przez starszą córkę Klarę. Jak wyglądają ich świąteczne dekoracje?

  Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?

  W tym roku gwiazdy postanowiły nieco szybciej wprowadzić do domu świąteczną atmosferę. W mediach społecznościowych pojawiły się pierwsze zdjęcia choinek, pięknie ozdobionych domów oraz bożonarodzeniowych wypieków. Kto rozpoczął już przygotowania?

  Nawet jeżeli Anna Lewandowska nie była wcześniej przesądna, po ostatnim piątku 13 listopada może zmienić zdanie. Znana trenerka opowiedziała fanom szokującą historię. Okazuje się, że na warszawskim lotnisku zgubiła swoją torebkę. W środku były dokumenty, portfel i klucze do domu.

  Anna Lewandowska na swoim instagramowym profilu pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem z mężem. Fotograf uchwycił, jak Ania i Robert tańczą i obejmują się. Jaka jest ich recepta na udany związek?

  Ania Lewandowska może poszczycić się kolejnym doświadczeniem. Trenerka wzięła udział w nagraniach do nowej edycji "Top Model". Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu show. Przy okazji zachwyciła swoich fanów niecodzienną stylizacją. Sprawdź, co jeszcze wiemy na temat 9. sezonu "Top Model".

  Chociaż Polki uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet w Europie, wciąż mają problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Są jednak gwiazdy, które otwarcie mówią o niedoskonałościach, a także o sposobach, dzięki którym pokochały siebie.

  Anna i Robert Lewandowscy to jedna z ulubionych "power couple" Polaków. Szczęśliwi małżonkowie mimo licznych obowiązków nie zapomnieli o tym, jak ważny jest czas spędzany razem. Ostatnio wybrali się na randkę i spotkanie ze przyjaciółmi, jednak nie obyło się bez przygód.

  Anna Lewandowska na początku maja została mamą po raz drugi. Trenerka przez całą ciążę pokazywała, jak w bezpieczny sposób dbać o formę. Okazuje się, że wystarczył miesiąc, aby Ania mogła powrócić do lekkich ćwiczeń. Wszystko odbyło się za zgodą lekarza.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Lewandowską, która opowiedziała nam o swoich kolejnych zawodowych wyzwaniach. Najważniejsza jest dla niej rodzina, ale bycie pełnoetatową mamą nie przeszkodziło Ani, by rozwijać się na płaszczyźnie zawodowej. Jakie cele postawiła sobie Ania na najbliższy czas? Czy będzie więcej czasu spędzać w Warszawie? I jaką niespodziankę trenerka przygotowała dla swoich fanek?

  Ania Lewandowska jest nie tylko zawodniczką, ale również trenerką. Z chęcią dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi, którzy pragną prowadzić zdrowy styl życia. We Wrocławiu w Hali Stulecia przygotowała trening dla tysiąca osób! Spotkała się z nią tam dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Treningi, płyta, książka - co jeszcze planuje na najbliższe miesiące? Czy będzie z Robertem przed jutrzejszym niezwykle ważnym meczem? Jak Ania motywuje męża do meczów?