Wojciechowska, Ostaszewska, Pazura i inne gwiazdy składają życzenia na Wielkanoc. "Powoli wszystko się układa"

Aktualizacja:
Martyna Wojciechowska, Maja Ostaszewska, Cezary Pazura

Nadeszła długo wyczekiwana Wielkanoc. W ten wyjątkowy czas wiele gwiazd złożyło życzenia swoim fanom, jednocześnie ujawniając szczegóły swoich świąt. Jak je spędzają i czego życzą internautom?

Anna i Robert Lewandowscy

Para sportowców opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie ze swoimi córeczkami. Na pierwszy rzut oka widać, że cieszą się ze wspólnie spędzanych chwil. Do fotografii zapozowali w odświętnych stylizacjach, a Laura i Klara mają nawet pasujące do siebie sukienki.
- Wielkanoc to chrześcijańskie święto, które ma nas skłaniać do refleksji nad trudem i kruchością życia. Niesie jednak nadzieję Zmartwychwstania. Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość . Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości - choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych Świąt! - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska spędza tegoroczną Wielkanoc z dala od rodziny, ponieważ właśnie realizuje kolejny sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Z okazji świąt w swoich mediach społecznościowych przypomniała jednak inną wyjątkową wyprawę.
- Wielkanoc 2006... Baza pod Mount Everestem i moja własnoręcznie zdobiona pisanka! Święta spędzone z dala od Rodziny to zawsze był dla mnie trudny czas . W tym roku większość z nas jest na to skazana. Ja także. Ale wierzę, że choć może nas dzielić "dystans społeczny" i odległość, to prawdziwą bliskość zawsze można odnaleźć, niezależnie od kilometrów, które są między nami. Życzę Wam więc, mimo wszystko, spokojnych Świąt, spotkań z najbliższymi choćby w rozmowie telefonicznej, przez videochat albo pomachanie przez okno. Dużo zdrowia i MIŁOŚCI - napisała na Instagramie.

Cezary Pazura

Cezary Pazura opublikował na Instagramie fotografię z małżonką oraz zajączkiem wielkanocnym. Tegoroczne święta spędzają w swoim rodzinnym gronie.
- Szczęśliwych, zdrowych Świąt Wielkiej Nocy! Alleluja Kochani! Nieustającej Miłości - napisał aktor.
- "Ucz się z wczoraj, żyj dla dzisiaj, miej wiarę w jutro". Bądźcie zdrowi i dbajcie o siebie - dodała Edyta Pazura.

Agata i Piotr Rubik

Agata w niedzielny poranek opublikowała na swoim Instagramie piękne, rodzinne ujęcie. Widać na nim, jak bardzo córeczki pary są podobne do swojej mamy. Rubikowie tegoroczne święta spędzają w swoim domu na Wilanowie. Czego życzą fanom?
- Zdrowych, spokojnych, pełnych nadziei, wiary i miłości Świąt Wielkanocnych! Myślimy o Was ciepło! - napisała.

Maja Ostaszewska składa życzenia wielkanocne

Aktorka przy okazji składania życzeń wielkanocnych, opublikowała zdjęcia ze spaceru po lesie. Wydaje się, że podczas świąt stawia na regenerację oraz odpoczynek.
- Zdrowia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa gdziekolwiek jesteście i jakkolwiek spędzacie ten czas - napisała Maja Ostaszewska.

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant w Wielką Sobotę pokazała ozdobione przez siebie i swojego syna jajka, wielkanocny koszyczek z kurczaczkami oraz upieczone ciasto.
- Wesołych Świąt! Pysznych mazurków i fajnych babek ? Zdrowia, wiosny i normalności - napisała na Instagramie.

Edyta Herbuś

Tancerka postanowiła swoim fanom złożyć życzenia w towarzystwie czworonogów. W swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcia ze słodkimi czterema pieskami o imionach Stokrotka, Kryśka, Mietek i Tuwim.
- Razem z moimi kudłatymi przyjaciółmi życzymy Wam Świąt pełnych mocy. Niech nadzieja i miłość wypełnią Wasze serca . Bądźcie zdrowi - napisała.

Weronika Rosati

Weronika Rosati z córką wielkanocne życzenia przesyłały aż z Kalifornii. Aktorka pokazała piękne zdjęcie z małą Elizabeth, na którym pozują w takich samych stylizacjach - uroczych żółtych sukienkach o długości midi.
- Kochani, od naszej rodziny dla waszej - wesołych, zdrowych i spokojnych świąt - napisała na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak

Prowadząca Dzień Dobry TVN także złożyła życzenia wszystkim swoim obserwatorom na Instagramie. Zaznaczyła, że wciąż ma nadzieję, że okoliczności, w których wszyscy się znajdujemy, już wkrótce ulegną zmianie.
- W te mało świąteczne, dziwne Święta życzę Wam dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości. A za roku musi być już naprawdę lepiej i w końcu wesoło! Bo ile można? - zaznaczyła.

Paweł Małaszyński

Aktor przy okazji świąt pokazał swoje wyjątkowe zdjęcie sprzed lat. Pod fotografią opisaną słowami "Być, jak George Jung" złożył swoim fanom przepiękne życzenia.
- Przy zapachu srebrnych bazi, w gronie kochającej rodziny, przy wspólnym stole, z entuzjazmem i pogodą ducha oczekujcie lepszego jutra. Oby w waszych sercach zawsze był widoczny blask nadziei . W tym radosnym, wiosennym nastroju, rozwijajcie skrzydła bezkresnej miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi. Niech ten wyjątkowy czas Świąt Wielkanocnych będzie okazją do odpoczynku i dodawał sił, tak, byście mogli przezwyciężyć wszystkie trudności i mogli zrealizować wszystkie swoje plany - napisał.

Klaudia El Dursi

Modelka przez wzgląd na realizację kolejnego sezonu "Hotelu Paradise" przebywa na Zanzibarze. Z tego powodu spędza święta z dala od rodzinnego domu.
- Ślę Wam najlepsze życzenia. Spokojnego czasu w gronie najbliższych! Choć ja spędzę te dni z najbliższymi, nie ukrywam, że bardzo brakuje mi domu i reszty rodziny. To pierwsze moje takie święta tak daleko od domu - wyznała.

Dawid Kwiatkowski

Wokalista opublikował na Instagramie artystyczne zdjęcie z tulipanami na tle pięknej panoramy Warszawy.
- Chciałbym by wszystkim Wam się udawało. Chciałbym, żebyście byli zdrowi, a Wasi bliscy jeszcze zdrowsi. Jest trudno, ciężko i dziwnie - ale czuję, że powoli wszystko się układa. Naprawdę to czuję. Te kwiaty to dla Was, tak wirtualnie. Pan śmiercią zwyciężył śmierć, ALLELUJA! - napisał.

Wielkanocne życzenia Doroty Wellman i Marcina Prokopa. Zobacz wideo:

Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości