życzenia wielkanocne

  życzenia wielkanocne

  Życzymy Wam spokojnych, rodzinnych, radosnych Świąt, suto zastawionych stołów, bogatego zająca i mokrego śmigusa-dyngusa! Wesołego Alleluja od Redakcji Dzień Dobry TVN!

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wam, by w Waszych sercach, rodzinach i domach zagościła radość, miłość, nadzieja i spokój! Redakacja Dzień Dobry TVN życzy Wam serdecznych spotkań z najbliższymi, smacznego jajeczka i wesołego Alleluja! Specjalne świąteczne życzenia mają dla Was Dorota Wellman i Marcin Prokop :-)

  W Wielki Czwartek obchodzimy święto kapłanów. Dlatego dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska spotkała się z ks. Janem Kaczkowskim. O jakim zawodzie marzył jako młody chłopiec? Czy ks. Kaczkowski żałował kiedyś swojej decyzji o pójściu do syminarium? Czy zanim został kaplanem miał dziewczynę? Jak bardzo się zmienił odkąd został księdzem? Po co ks. Kaczkowski leci do Australii? Wysłuchajcie tej niezwykłej opowieści o kapłaństwie, szczęściu, chorobie i "przeprowadzaniu ludzi na drugą stronę".

  Dokąd w Wielkanoc wybiera się Kayah? Wypoczynek w egzotycznym miejscu, a może zawodowe obowiązki? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Kayah przyznała, że "świętem dla niej jest też muzyka". Co to oznacza?

  Choć aktorka jest ostatnio bardzo zapracowana, uwielbia gorący okres przedświątecznych przygotowań. Gdzie i z kim Joanna Koroniewska spędzi w tym roku Wielkanoc? Czy sama przygotowuje pisanki? O przygotowaniach do świąt wielkanocnych opowiedziała dziennikaec Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.