Dawid Kubacki złożył kibicom życzenia chwytające za serce: "Żebyście mogli się wspólnie cieszyć"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni
Czym zajmują się legendy skoków narciarskich
Czym zajmują się legendy skoków narciarskich
Skoki w Klingenthal
Skoki w Klingenthal
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie w TVN
Skoki narciarskie w TVN
Skoki narciarskie na antenie TVN
Skoki narciarskie na antenie TVN
Dawid Kubacki za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył wielkanocne życzenia. - Żebyście ten czas mogli wykorzystać na fajne relacje w rodzinie - podkreślił skoczek, który ma za sobą trudne chwile. - Piękne słowa - piszą wzruszeni kibice.

Marta Kubacka walczy o powrót do zdrowia

Dawid Kubacki ze względu na poważne problemy zdrowotne swojej żony przedwcześnie zakończył sezon Pucharu Świata. Przypomnijmy, że Marta Kubacka trafiła do szpitala z przyczyn kardiologicznych, a jej stan był ciężki. Lekarze walczyli o życie pacjentki. Cały świat narciarski wstrzymał oddech.

Na szczęście po tygodniu usłyszeliśmy dobre wieści. - Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. [...] Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp - przekazał skoczek narciarski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dawid Kubacki złożył kibicom życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy

Podopieczny Thomasa Thurnbichlera w rozmowie z prowadzącym Dzień Dobry TVN Krzysztofem Skórzyńskim wyznał, że obecnie większość czasu spędza w szpitalu, gdzie nieustannie wspiera Martę. Pomimo trudnej sytuacji sportowiec nie zapomniał złożyć kibicom życzeń z okazji świąt Wielkiej Nocy.

Chciałbym wam życzyć zdrowych, spokojnych i mile spędzonych w rodzinnym gronie świąt wielkanocnych. Żebyście ten czas mogli wykorzystać na fajne relacje w rodzinie. Na to, żebyście mogli się wspólnie cieszyć i przede wszystkim radować z tego, co jest. Wesołych świąt
- powiedział Dawid Kubacki w nagraniu opublikowanym na instagramowym profilu Polskiego Związku Narciarskiego.

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów od kibiców, którzy trzymają kciuki za Dawida Kubackiego i jego żonę. "Życzę dużo zdrowia dla żony Marty i dla całej rodziny. Spokoju, odpoczynku", "Dziękuję bardzo Dawid za piękne słowa i życzenia. Życzę ci i twojej żonie Marcie, całej rodzinie wszystkiego, co najlepsze w te święta", "Wszystkiego dobrego Dawid, wszyscy fani trzymają kciuki', "Oby rodzinka była w komplecie niedługo w domu" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: Instagram.com

Źródło zdjęcia głównego: Maja Hitij/Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości