dawid kubacki

  dawid kubacki

  Medalista olimpijski, mistrz świata indywidualnie i w drużynie oraz zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni. Mowa o Dawidzie Kubackim, który został ambasadorem TVN Grupa Discovery. Nawiązanie współpracy poprzedza start Pucharu Świata w skokach narciarskich, który będzie transmitowany w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

  Dawid Kubacki rok 2020 zaliczy z całą pewnością do najszczęśliwszych w życiu. Mistrz świata w skokach narciarskich został właśnie ojcem. Żona sportowca urodziła dziecko w czasie, gdy rozpoczynał on rywalizację w Turnieju Czterech Skoczni.

  Skoczek narciarski - Dawid Kubacki myśli o zrobieniu licencji pilota. Mistrz Polski w akrobacji samolotowej - Artur Kielak postanowił dać mu możliwość zakosztowania lotniczych emocji i zaprosił go na pokład swojego samolotu: "(Dawid) chce to robić i przede wszystkim się tego nie boi czyli jest dobrym materiałem na pilota".

  W sobotę w Dzień Dobry TVN Weronika Rosati o najważniejszej roli w życiu i o swoim miejscu na ziemi. Sprawdzimy, jak w Polsce są traktowane dzieci uchodźców z Czeczenii. W programie także skoczek Dawid Kubacki pod skrzydłami mistrza akrobacji Artura Kielaka. Co z tego wyniknie? Zapraszamy przed telewizory!

  Polscy skoczkowie w konkursie drużynowym na Igrzyskach Zimowych w Pjongczangu zdobyli pierwszy w historii olimpijski medal. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Maciej Kot i Stefan Hula zajęli trzecie miejsce. Z Dawidem Kubackim w Zakopanem spotkał się reporter Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Jakie dziś towarzyszą Dawidowi emocje? Co czuje patrząc na brązowy medal?

  Wczoraj cała Polska trzymała kciuki za dobre wyniki naszych skoczków narciarskich na dużej skoczni. Było bardzo emocjonująco. W góry wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z Bronisławem Stochem i Edwardem Kubackim. Panowie mówili o emocjach związanych z wczorajszymi startami swoich synów i zwycięstwie Kamila Stocha.

  Dziś w Pjongczangu odbędzie się konkurs olimpijski na dużej skoczni. Polskę będą w nim reprezentować: Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psychologa sportu z Uniwersytetu SWPS Tomasza Kuracha i dziennikarza sportowego Krzysztofa Srogosza, aby czy w obliczu ogromnych oczekiwań, skoczkowie czują dużą presję i czy pomaga ona w zdobywaniu medali.