Dawid Kubacki odebrał żonę ze szpitala: "Modlitwy nadal będą nam potrzebne"

Marta Kubacka wróciła do domu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Dawid Kubacki przekazał fanom ważną wiadomość na temat stanu zdrowia żony. Jego wybranka opuściła szpital i pod opieką najbliższych będzie dochodzić do siebie po przebytej operacji. - Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości - poinformował w mediach społecznościowych uznany skoczek narciarski.

Żona Dawida Kubackiego wyszła ze szpitala

Dawid Kubacki ma za sobą trudny czas. Jego żona przez kilka tygodni przebywała w szpitalu z powodu problemów kardiologicznych. Na szczęście rodzina jest już w komplecie. Sportowiec poinformował o tym fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Wróciliśmy dzisiaj do domu i śmiało mogę powiedzieć, że to cud dokonany rękami lekarzy, pielęgniarek i rehabilitantów. Dziękuję za każdą Waszą modlitwę, dobrą myśl, słowo otuchy. Nadal będą nam potrzebne, bo Marta zaczyna intensywną rehabilitację, a ja będę uczył się nowej rzeczywistości - czytamy w poście, który znalazł swoje miejsce na Instagramie.

W dalszej części wpisu skoczek odsłonił kulisy leczenia żony i wyraził swoją wdzięczność dla zespołu specjalistów, który podjął walkę o poprawę stanu jej zdrowia.

- Dziękujemy całej załodze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu (...). Prawie każdy z nas zna kogoś z kardiowerterem-defibrylatorem, potocznie nazywanym rozrusznikiem serca. Ja z taką osobą będę dzielić życie, drugie życie - napisał Dawid Kubacki.

Marta Kubacka wróciła ze szpitala do domu

Wpis Dawida Kubackiego wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Nic w tym dziwnego, doniesienia o problemach zdrowotnych jego ukochanej przez blisko cztery tygodnie budziły niepokój Polaków. Fani sportowca odetchnęli z ulgą, gdy tylko dowiedzieli się o pomyślnym przebiegu operacji.

- "Takiej wiadomości było nam trzeba", "Wspaniała nowina. Dużo zdrówka dla Was", "Kamień z serca", "Wszyscy czekaliśmy na tak wspaniałą wiadomość", "Dużo zdrowia i sił dla Was" - pisali internauci.

W tym miejscu warto podkreślić, że słowa wsparcia przekazali też przedstawiciele świata sportu i telewizji, między innymi Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Maciej Dowbor, Damian Michałowski i Krzysztof Skórzyński.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Alexander Hassenstein / Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości