Marta Kubacka opublikowała pierwszy wpis po wyjściu ze szpitala. "Pilnuje zagrożenia"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Agata Młynarska o chorobach, z którymi się zmaga
Agata Młynarska o chorobach, z którymi się zmaga
Dorota Wellman spełnia marzenie
Dorota Wellman spełnia marzenie
Kilka tygodni temu media obiegła wiadomość o nagłej hospitalizacji Marty Kubackiej. Żona Dawida Kubackiego walczyła z poważnymi problemami kardiologicznymi i przeszła zabieg wszczepienia kardiowertera-defibrylatora serca. Ukochana skoczka narciarskiego już wróciła do domu i po długiej przerwie opublikowała na Instagramie pierwszy post. Wspomniała w nim o "potencjalnym zagrożeniu".

Żona Dawida Kubackiego wróciła na Instagram

20 marca Dawid Kubacki poinformował fanów o ciężkim stanie zdrowia swojej żony Marty Kubackiej. - Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, (...) lekarze walczą o jej życie - napisał wówczas sportowiec. W udzielonych później wywiadach zdradził nieco więcej szczegółów na temat hospitalizacji partnerki i przyznał, że matce jego dzieci wszczepiono kardiowerter-defibrylator serca potocznie nazywany rozrusznikiem.

14 kwietnia na instagramowym profilu skoczka pojawiło się długo wyczekiwane zdjęcie Marty Kubackiej, która właśnie opuszczała Śląskie Centrum Chorób Serca i wracała do domu. Teraz ukochana Dawida zrobiła internautom kolejną, miłą niespodziankę i opublikowała pierwszy po długiej nieobecności w mediach społecznościowych post. Udostępniła fotografię, na której widać jej młodszą córeczkę Maję oraz leżącego obok psa.

- A on znowu pilnuje potencjalnego zagrożenia - podpisała pod zdjęciem Marta Kubacka, dodając emotikonę w kształcie roześmianej buzi i tym samym z dystansem nawiązując do traumatycznych wydarzeń z ostatnich tygodni oraz do odpowiedzialnej roli psa.

Internauci wspierają Martę Kubacką

Pod postem Marty Kubackiej zaroiło się od komentarzy, w których fani życzą żonie sportowca zdrowia i gratulują siły do walki z chorobą. Jednocześnie cieszą się, że ich ulubienica wróciła do aktywności na Instagramie.

- Pani Marto, zdrówka! A ten psi anioł niech Was zawsze strzeże.

- Jak dobrze widzieć, że wszystko zaczyna wracać do normy.

- Dobrze widzieć Panią w domku.

- Cudna Majeczka, Berni przeuroczy. Dużo zdrowia, pani Marto. Cieszymy się niesamowicie, że jest dużo lepiej. Jest pani niezwykle odważna - piszą użytkownicy aplikacji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl, Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości