Prowadzący w studiu TVN nie kryli radości: "Płyną do nas bardzo dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego"

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
TVN
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skaczą
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skacząDzień Dobry TVN Online
wideo 2/7

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski w studiu TVN odnieśli się do pozytywnej wiadomości od Dawida Kubackiego. - Stabilny stan Marty Kubackiej to najważniejsza informacja. To nas bardzo cieszy - powiedział pierwszy z prowadzących. Głos w tej sprawie zabrała też skoczkini Magdalena Pałasz.

Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski komentują wiadomość od Dawida Kubackiego

W sobotę, 25 marca TVN i Eurosport 1 pokazały konkurs drużynowy w skokach narciarskich w Lahti. Studio TVN prowadzili Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Dziennikarze rozpoczęli relację od przekazania radosnych wieści.

- Zanim o zawodach, to o rzeczach najważniejszych, bo płyną do nas bardzo dobre wiadomości z rodziny Dawida Kubackiego - zapowiedział Damian Michałowski.

- Tak jest! To jest sytuacja, którą żyje cała Polska i wysyła bardzo pozytywną energię. "Jest już pierwsze zwycięstwo" - pisze Dawid. Stabilny stan Marty Kubackiej to najważniejsza informacja. To nas bardzo cieszy. [...] Są rzeczy ważne takie jak sport i rzeczy ważniejsze takie jak rodzina - dodał Sebastian Szczęsny.

Magdalena Pałasz trzyma kciuki za Martę Kubacką

W studiu TVN gościli: trener Jakub Kot i skoczkini narciarska Magdalena Pałasz, która również zabrał głos ws. Marty Kubackiej.

- Każdy dzień od niedzieli, kiedy dowiedzieliśmy się, że coś jest nie tak, to było czekanie. To się bardzo przeciągało, więc ta informacja od Dawida troszkę daje spokoju w nasze serca. [...] Nie ma takiego dnia, żebym nie pomyślała, nie wspomniała o tym, więc trzymam kciuki bardzo - przyznała na antenie Magdalena Pałasz.

Marta Kubacka w szpitalu

Przypomnijmy, że Dawid Kubacki za pośrednictwem Instagrama przed konkursem drużynowym przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia żony. - Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał skoczek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości