Dawid Kubacki w nowym wpisie poinformował o stanie zdrowia żony

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skaczą
Dawid Kubacki o skokach narciarskich, Kamilu Stochu i kobietach, które skaczą
 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni
Czym zajmują się legendy skoków narciarskich
Czym zajmują się legendy skoków narciarskich
Skoki w Klingenthal
Skoki w Klingenthal
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie to ulubiony sport Polaków. Gwiazdy kibicują naszym skoczkom
Skoki narciarskie w TVN
Skoki narciarskie w TVN
Skoki narciarskie na antenie TVN
Skoki narciarskie na antenie TVN
Dawid Kubacki przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia żony. - Każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisał. - Na taką wiadomość czekała cała Polska! - komentują fani skoczka.

Marta Kubacka walczy o życie

Dawid Kubacki niespodziewanie zrezygnował z finału Raw Air w Vikersund. Polski Związek Narciarski tłumaczył to powodami osobistymi. Zawodnik postanowił wyjaśnić powody absencji. 

- Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze - napisał skoczek w mediach społecznościowych.

Jego wiadomość poruszyła całą Polskę oraz narciarski świat. Zewsząd napływały głosy wsparcia.

Dawid Kubacki o stanie żony

W sobotę, 25 marca br. Dawid Kubacki przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia żony.

- Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - poinformował skoczek.

Wpisowi towarzyszy fotografia ukazująca splecione dłonie małżonków. "Na taką wiadomość tydzień czekała cała Polska!", "Bardzo cieszą takie informacje. Cały czas do przodu! Walczcie dalej razem, bo nic nie daje większej siły niż wsparcie kochającej osoby. Trzymajcie się! Moc pozytywnych myśli od kibiców w waszą stronę", "Najpiękniejsza wiadomość! Dużo siły i zdrowia!" - życzą internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Alexander Hassenstein / Staff/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości