Maja Ostaszewska

  Maja Ostaszewska, Paulina Holtz, Andrzej Chyra, Blanka Lipińska i inne polskie gwiazdy wrzuciły do sieci nagie zdjęcia. Zdziwieni fani szybko dowiedzieli się, że chodzi o akcję #topfreedompl. Jej celem jest zwrócenie uwagi na podwójne standardy i zawstydzanie kobiet.

  Najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy BNP Paribas Kino Letnie Sopot-Zakopane w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Z tej okazji do Sopotu przyjechało wiele osób ze świata filmu.

  W Sandomierzu odbywa się właśnie 19. edycja Festiwalu Filmów-Spotkań NieZwykłych. Gośćmi na imprezie są m.in. Maja Ostaszewska i Andrzej Seweryn. Jakie atrakcje - nie tylko dla dorosłych - oferuje festiwal?

  Maja Ostaszewska: " To pierwszy krok do tego, żeby szanować ludzi".

  Maja Ostaszewska gościła w programie "Fakty po faktach". W rozmowie z Piotrem Marciniakiem oceniła pomoc Polaków dla uciekających przed wojną w Ukrainie i przypomniała o kryzysie na granicy z Białorusią. Czy zdaliśmy egzamin z człowieczeństwa?

  Maja Ostaszewska od dawna walczy o prawa kobiet, angażuje się w liczne akcje społeczne. Aktywnie pomagała niosąc pomoc migrantom na granicy z Białorusią. Tym razem także nie pozostała obojętna na cierpienie ludzi, którzy uciekają przed wojną na Ukrainie. 

  Magdalena Cielecka świętuje 50. urodziny. Z tej okazji Maja Ostaszewska zamieściła w mediach społecznościowych serię wyjątkowych zdjęć. - Dziękuję za naszą przyjaźń przez te wszystkie lata! Za wsparcie i inspirację, za wspólny śmiech i łzy… - napisała i zwróciła się do fanów z prośbą. Czy ją spełnili?

  Na uroczystości pojawiło się mnóstwo artystów - zobaczcie najciekawsze stylizacje.

  Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej zaangażowanych gwiazd w pomoc ludziom przy białoruskiej granicy. Aktorka długo nie mówiła, ile emocji kosztuje ją widok cierpienia innych. W rozmowie z Magdą Mołek powiedziała jak jest, doprowadzając dziennikarkę do łez.

  .Jakiej roli sobie zazdroszczą?

  W 2011 roku na antenie TVN pojawił się "Przepis na życie". Doskonały scenariusz i gwiazdorska obsada były kluczem do sukcesu produkcji, która szybko zdobyła sympatię widzów oraz cieszyła się dużą oglądalnością. Czy Magdalena Kumorek, wcielająca się w Ankę, główną bohaterkę, pamięta jeszcze fabułę serialu? Mateusz Hładki postanowił to sprawdzić!

  "Każda z nas może w sobie znaleźć element buntu"

  "Nie wiem, jak smakuje schabowy".

  Do kin właśnie wszedł film "Teściowie", który jest debiutem reżyserskim Jakuba Michalczuka. Fabuła koncentruje się na burzliwych relacjach teściów młodej pary. Wesele trwa w najlepsze, goście świetnie się bawią, ale nowożeńców brak, bo pan młody uciekł sprzed ołtarza. O pracy na planie w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz.

  Trwający w Krakowie Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard Off Camera w tym roku został zorganizowany w wersji hybrydowej. Dzięki temu mogą w nim uczestniczyć nie tylko goście przebywający w stolicy Małopolski, ale też widzowie w całym kraju. Co było najtrudniejszym zadaniem dla organizatorów?

  Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która nieustannie szuka nowych wyzwań. Obecnie w kinach można zobaczyć ją w filmie "Teściowie", natomiast na festiwalu OFF Camera pojawiła się w kontekście kontrowersyjnej "Magnezji". W Dzień Dobry TVN opowiedziała o tej wyjątkowej roli.

  Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd aktywnie zaangażowanych w akcję #zdrowiewgłowie, której celem jest nagłośnienie problemów dotyczących opieki psychiatrycznej w Polsce. Fundacja TVN zamierza kompleksowo zająć się tym tematem i zbudować Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. Aktorka w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych ze zdrowiem psychicznym.

  Maja Ostaszewska jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się mówić o swoich poglądach i bardzo mocno angażują się w życie społeczne. Niezwykłą postawę artystki doceniły władze Warszawy.

  Maja Ostaszewska to kolejna gwiazda, którą w mediach społecznościowych można zobaczyć w naturalnej odsłonie. W ostatnim poście na Instagramie, aktorka po raz kolejny pokazała się bez makijażu. Nie umknęło uwadze jej fanów, którzy docenili jej naturalność i nie szczędzili komplementów. To już kolejna znana Polka, która publikuje swoje zdjęcia w wersji sauté, bez zbędnych filtrów.

  Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z córką, a także poruszyła temat wychowywania. Jak przyznała, sama stara się wpajać swojemu dziecku najważniejsze wartości. Jednymi z nich są podążanie za własnymi marzeniami oraz świadomość mocnych stron.

  Monika Olejnik przebywa obecnie w Wenecji, gdzie trwa 49. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego. Dziennikarka w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu, na których wraz z grupą polskich aktorów zwiedza zakątki słynnego włoskiego miasta. W poście nawiązała do zdobywcy Złotego Lwa – reżysera Krzysztofa Warlikowskiego.

  Agata Buzek zmieniła fryzurę. Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek występuje w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w Nowym Teatrze w Warszawie, a na scenie towarzyszy jej Maja Ostaszewska, która opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Widać na nim zmianę w wyglądzie aktorki.

  "Magnezja" to kolejne scenopisarskie dzieło Macieja Bochniaka i Mateusza Kościukiewicza. Kanwą do ich opowieści stały się wschodnie tereny II Rzeczpospolitej w latach 20. i 30. minionego stulecia. Na pierwszym planie królują postaci kobiece, o których opowiedziała Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska.

  Maja Ostaszewska, jedna z najbardziej cenionych i popularnych polskich aktorek, jest niezwykle powściągliwa, jeśli chodzi o publiczne dzielenie się szczegółami z życia prywatnego. Choć regularnie udziela się w mediach społecznościowych, to najczęściej porusza tematy zawodowe oraz polityczno-społeczne.

  Nadeszła długo wyczekiwana Wielkanoc. W ten wyjątkowy czas wiele gwiazd złożyło życzenia swoim fanom, jednocześnie ujawniając szczegóły swoich świąt. Jak je spędzają i czego życzą internautom?

  Kobiety lubią wchodzić w różne role. Jedne są potulne, inne stają się męczennicami. Są też takie, które czują ciągłą potrzebę rywalizacji i podejmowania nowych wyzwań. Jak wyjść z tego schematu i stać się dla siebie "czułą przewodniczką"? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z Natalią de Barbaro, psycholożką i autorką książki "Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie" oraz Mają Ostaszewską, aktorką.

  W opublikowanym na łamach nowego numeru "Pani" wywiadzie Maja Ostaszewska opowiedziała o swoim związku z długoletnim partnerem, Michałem Englertem. Wyznała też, że przyjaźni się z jego byłą żoną, z którą scenarzysta rozstał się w 2004 r. Jak zbudowały tę relację?

  Maja Ostaszewska, jak większość aktorek, swój wizerunek dostosowuje do roli, którą obecnie gra. Teraz, nie ważąc na innych, postanowiła ściąć włosy wedle własnego gustu. Zmianą fryzury pochwaliła się w mediach społecznościowych, a do fotografii dołączyła wymowny wpis.

  Maja Ostaszewska jest osobą, dla której przestrzeganie praw człowieka jest niezwykle ważne. Stąd aktorka bardzo często angażuje się w akcje mające na celu ich ochronę. Niestety z powodu przebytego zakażenia koronawirusem nie mogła uczestniczyć w piątkowym proteście związanym z wyrokiem TK dotyczącym aborcji. Dorota Wellman poprosiła ją jednak o komentarz do obecnej sytuacji w naszym kraju. Jak czuje się aktorka po Covid-19?

  Maja Ostaszewska nie pojawiła się ostatnio na Warsaw Film Festival ani na obchodach rocznicy przyznania Nagrody Nobla Oldze Tokarczuk. Nie grała również w teatrze. Powodem nieobecności aktorki był koronawirus, o którym poinformowała w emocjonalnym wpisie w swoich mediach społecznościowych.