Zarzuca się jej, że rozbiła małżeństwo przyjaciółce. Maja Ostaszewska wyjawiła prawdę

Źródło: Dzień Dobry TVN
Maja Ostaszewska rozbawia Polaków do łez
Maja Ostaszewska rozbawia Polaków do łez
Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Polscy twórcy wybierają film i serial roku
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Michael Imperioli i F. Murray Abraham w serial “Biały Lotos”
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Jak seriale wpływają na nasze życie?
Wampiry w filmach i serialach…
Wampiry w filmach i serialach…
Nowy film o Whitney Houston
Nowy film o Whitney Houston
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Za co kochaliśmy Whitney Houston?
Kobiety w filmie
Kobiety w filmie
Wielki powrót filmowych hitów
Wielki powrót filmowych hitów
Historie oparte na faktach
Historie oparte na faktach
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
„Jednym głosem” aktorzy i twórcy mówią jednym głosem
Spektakularne kostiumy filmowe
Spektakularne kostiumy filmowe
1994 – rok kulturowy dla kina
1994 – rok kulturowy dla kina
Plotki o tym, że Maja Ostaszewska rozbiła małżeństwo swojej przyjaciółki Małgorzaty Szumowskiej, pojawiają się w mediach od lat. Odniosła się do nich ostatnio sama zainteresowana w wywiadzie udzielonym twórczyniom podcastu "Ładne Bebe". Jaka jest prawda? W jaki sposób Maja Ostaszewska skomentowała te plotki?

Maja Ostaszewska i Michał Englert poznali się na planie filmu "Ojciec", wyreżyserowanego przez byłą żonę Michała, Małgorzatę Szumowską. Następnie zakochali się w sobie podczas jednej z imprezy w SPATiF-ie w Sopocie. Przez wiele lat w mediach pojawiała się narracja, że Ostaszewska odbiła męża Szumowskiej. Jak było naprawdę?

Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska - przyjaźń

Relacje pomiędzy aktorką i reżyserką dziwiły opinię publiczną. Zastanawiano się, jak mimo tego, że Maja związała się z byłym mężem przyjaciółki, są one w stanie współpracować ze sobą przy szeregu projektów filmowych, takich jak "Body/ciało" czy "Śniegu już nigdy nie będzie".

Teraz aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości, opowiadając w podcaście "Ładne Bebe" o łączącej ich przyjaźni.

- Jedną z tych przyjaciółek, które wymieniłaś, jest Małgosia Szumowska, która jest byłą żoną twojego partnera, więc ta relacja z założenie nie jest łatwa – zauważyła jedna z prowadzących.

W odpowiedzi aktorka zdementowała wszelkie plotki mówiące o tym, że rozbiła reżyserce małżeństwo:

- Ona jest bardzo fajna i łatwa, chociaż wiem, że ludzie mają wielki problem z zazdrością… Prawda jest taka, bo oczywiście brukowce to strasznie rozdmuchały jako ja byłabym przyczyną rozpadu związku. W ogóle to jest nieprawdą! Kiedy ja zaczęłam być z Michałem, jej synek z nowym partnerem miał już rok – podkreśliła Maja Ostaszewska.

Aktorka znana z filmu "Ostatnia granica" i "Teściowie" zdradziła również, że z Małgorzatą Szumowską zna się od dzieciństwa i łączy je wiele wspomnień.

- Znałyśmy się, zanim ona poznała Michała, nasi rodzice się znali z Krakowa. Znałyśmy się jako nastolatki, jeździłyśmy razem na narty, byłyśmy razem w Paryżu i żadna tej drugiej nie zraniła. Nie miałyśmy wpływu na to, co się dzieje. Jak ona się rozstała z Michałem, ja byłam w innym związku, to ona przychodziła do nas się wypłakać, pogadać – wspomina.

Jakie relacje łączą Małgorzatę Szumowską z byłym mężem Michałem Englertem?

Podczas wywiadu Ostaszewska zdradziła także, jak wyglądają relacje jej partnera z byłą żoną i jak układa się ich współpraca.

- Małgośka z Michałem szybko przeszli w taki tryb przyjaźni, żeby mogli razem pracować – czasami jak patrzę, to oni są jak takie rodzeństwo. Dla niej to, że on jest ze mną było rodzajem ulgi, bo wiedziała, że nie mam z tym problemu – powiedziała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Regina Łukasiewicz

Źródło: Podcast "Ładne bebe"

Źródło zdjęcia głównego: wmmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości