Gwiazdy

Karol jako pierwszy odpadł z programu "Prince Charming". "Mam wrażenie, że wyszedłem na totalnego gbura"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Oskar Netkowski
Karol Wiaderny "Prince Charming"

"Prince Charming" to pierwszy w Polsce gejowski program, w którym 13 mężczyzn stara się o względy przystojnego Jacka Jelonka, tytułowego "księcia z bajki". Z show pożegnał się już pierwszy uczestnik, Karol Wiaderny. Jak wspomina swój udział?

"Prince Charming" - Karol Wiaderny

Od 12 października widzowie Playera mogą śledzi losy uczestników "Prince Charming". W programie poznajemy miłosne perypetie modela Jacka Jelonka, który spośród 13 mężczyzn wybierze tego jedynego, z którym chciałby stworzyć związek. W 3. odcinku show odpadł Karol Wiaderny. Przez wielu internautów był typowany jako jeden z faworytów, jednak Jacek uznał, że chłopak jest zbyt skryty i zamknięty, dlatego podjął decyzję, by go wyeliminować.

Karol w rozmowie z reporterem serwisu dziendobry.tvn.pl, Oskarem Netkowskim, opowiedział, jak wspomina swój udział w randkowym show.

- Mam wrażenie, że wyszedłem na totalnego gbura. Ale jak już mówiłem do kolegów, być może to wynikało z tego, że wyszedłem ze swojej strefy komfortu. Uważam, że na co dzień jestem osobą odważną i pewną siebie. Muszę przyznać, że ten stres i świadomość, że jesteś pod ostrzałem kamer, sprawił, że nie byłem do końca sobą. Bałem się tego, jak będę odebrany, mimo że w życiu tego się nie boję - wyznał Karol Wiaderny.

"Prince Charming". Coming out Karola

Wielu homoseksualnych mężczyzn nie zdecydowałoby się na udział w randkowym show, obawiając się krytyki i nieprzyjemnych komentarzy ze strony otoczenia lub internautów. Jednak Karol Wiaderny, od kiedy dokonał coming outu, nie kryje prawdy o sobie.

- Długo szukałem tego w sobie. Odpychałem to, spychałem na bok. W pewnym momencie, kiedy sam przed sobą byłem już pewny, to powiedziałem wszystkim znajomym, rodzinie i nie miałem żadnych przykrości. Jestem generalnie znany z tego, że spływa po mnie to, co ktoś powie - wyznał Karol.

Wiaderny mając mniej więcej 25 lat uświadomił sobie, że nie spędzi życia u boku kobiety. - To we mnie narastało. Jedni potrzebują mniej czasu, inni więcej, by do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć, żeby samemu przed sobą powiedzieć, że jest tak, a nie inaczej, że jesteś jaki jesteś i wziąć to na klatę - podkreśli uczestnik "Prince Charming".

"Prince Charming" - kiedy oglądać?

Program "Prince Charming" dostępny jest na platformie Player.pl. a premierowe odcinki pojawiają się w każdy wtorek i czwartek.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości