Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zdradzili, jak dowiedzieli się o powiększeniu swoich rodzin

Gwiazdy

Kamil Piklikiewcz/East News

Zarówno Paulina Krupińska-Karpiel, jak i Damian Michałowski, już od kilku lat są rodzicami. Teraz para prowadzących Dzień Dobry TVN ujawniła, jakie emocje im towarzyszyły, gdy dowiedzieli się, że ich rodziny się powiększą. Czy była to dla nich niespodzianka?

Dzieci Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Damiana Michałowskiego

Współprowadzący Dzień Dobry TVN od kilku lat spełniają się jako rodzice. Paulina Krupińska-Karpiel i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka mają 5-letnią córkę Antoninę oraz 3-letniego syna Jędrzeja, natomiast Damian Michałowski z żoną Polą wychowuje 4-letniego syna Henryka oraz roczną Helenkę.

- Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo . Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są - mówiła w jednym z wywiadów Paulina.

- Na pierwszym miejscu jestem ojcem i mężem, a dopiero później dziennikarzem, prowadzącym i nigdy to się u mnie nie zmieni - tłumaczył jakiś czas temu Damian.

Reakcje na wieść o tym, że rodzina się powiększy

Teraz Paulina i Damian ujawnili, jak dowiedzieli się o powiększeniu swoich rodzin. Wspólnie prowadzili w Dzień Dobry TVN rozmowę na temat tego, jak w oryginalny sposób można poinformować bliskich o tym, że jest się w ciąży. Wówczas prezenterka zapytała swojego telewizyjnego partnera o to, jak u niego wyglądał ten szczególny moment.

- Ja poleciałem sam po test ciążowy - zdradził Damian Michałowski na wizji.

Paulina z kolei ujawniła, że jej mąż podszedł bardzo odpowiedzialnie do sprawy. Nie był zaskoczony informacją, lecz od razu zaczął się zastanawiać nad przyszłością swoich pociech.

- Jak ja powiedziałam mojemu mężowi, że jestem w ciąży, to on powiedział: "Boże, gdzie my to dziecko do szkoły poślemy?". To było jego pierwsze zdanie - wyznała Paulina Krupińska-Karpiel.

Spodziewasz się maluszka? Powiedz o tym w oryginalny sposób. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości