Gwiazdy

Damian Michałowski przyznał się do wpadki w Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Krupińską wybrnęli z niej w zabawny sposób

Gwiazdy

Damian Michałowski przyznał się do wpadki w Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Krupińską wybrnęli z niej w zabawny sposób

Damian Michałowski rok temu dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. W duecie z Pauliną Krupińską-Karpiel szybko zyskali sympatię widzów. Dziennikarz zdradził nam, jakie emocje towarzyszą mu przy pracy w programie. - Uważam, że jeśli ta robota przestanie mnie stresować, to powinienem ją rzucić - usłyszeliśmy. 

Damian Michałowski o debiucie Dzień Dobry TVN 

Damian Michałowski pojawiał się w Dzień Dobry TVN jako gość. Od roku jednak pełni funkcję prowadzącego nasz program. Dziennikarz przyznał, że mimo upływu czasu, ciągle odczuwa stres z powodu wejść na żywo, ale jest on dla niego mobilizujący.

- Uważam, że jeśli ta robota przestanie mnie stresować, to powinienem ją rzucić. Ale to stres na zasadzie, czy się uda czy się nie uda, czy dźwięk będzie okej, czy realizator będzie gotowy i czy ja nie palnę jakiejś głupoty na antenie - dowiedzieliśmy się od Damiana.

Damian Michałowski i Paulina Krupińska: wpadka w Dzień Dobry TVN

Telewizja na żywo ma to do siebie, że nie da się przewidzieć wszystkiego. Zawsze może wydarzyć się coś, co pokrzyżuje plany w studiu. Paulina i Damian jakiś czas temu doświadczyli takiej sytuacji. 

- Zapowiadaliśmy materiał o Bartku Wronie, czyli o facecie, który śpiewał "Kolorowe sny, kiedy ja...". Mieliśmy z Pauliną zapowiadać ten materiał, ale ona poszła za potrzebą... I nie zdążyła wrócić. Reżyser i wydawcy powiedzieli, że wchodzimy i tylko widziałem ją zza kamery mówiącą mi, że nie da rady - powiedział dziennikarz. Dodał także, że na szczęście udało im się wybrnąć z wpadki. W jaki sposób? Obejrzyjcie nasze nagranie.

Damian Michałowski o Marcinie Prokopie

Prowadzący Dzień Dobry TVN wspomniał zabawną anegdotę, która wiąże się z Marcinem Prokopem. Dziennikarz już będąc dzieckiem wzorował się na swoim obecnym koledze z pracy. 

- Jakiś czas temu wrzuciłem do sieci pocztówkę, którą znaleźli moi rodzice, sprzątając pokój w moim rodzinnym domu. To był rok 2003, chyba październik, Łagów Lubuski i tam były warsztaty pedagogiczne. Panie pedagożki na koniec wręczały pocztówki, dziękując za udział w warsztatach i tam ktoś napisał mi Damian Michałowski vel Marcin Prokop - usłyszeliśmy od dziennikarza.

Wiosna w TVN

Już od 15 lutego widzowie TVN będą mogli oglądać nowe propozycje stacji. Do tego czasu wszystkie premiery są dostępne w serwisie Player.pl. W wiosennym spocie ramówkowym wzięli udział prowadzący Dzień Dobry TVN, w tym Damian Michałowski. Jak wyglądały nagrania?

- Jesteśmy w domu, więc pokazujemy, że to wszystko jest robione po domowemu. Zresztą nasze programy są robione dla naszych widzów tak, żeby założyli wygodne skarpety, szlafroczki, usiedli na kanapach i tyle - usłyszeliśmy od dziennikarza.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski
Co sądzisz o tym artykule?
111
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0