Gwiazdy

Rodzinne życie Cezarego Pazury. "Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością"

Uwaga! TVN

Gwiazdy

Rodzinne życie Cezarego Pazury. "Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością"

Uwaga! TVN

Cezary Pazura to jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorów. Zagrał w ponad 100 filmach i serialach. Od 14 lat tworzy szczęśliwy związek z żoną Edytą, z którą ma troje dzieci. Jaki jest na co dzień? Co go motywuje? 

Cezary Pazura - pracowity aktor

Popularność i uznanie widzów przyniosły mu role w takich hitach jak: „Kroll”, „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą”, „Trzynasty posterunek” czy „Psy”. Niedługo zobaczymy go w nowej produkcji TVN "Tajemnica zawodowa". 

- Cezary jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Wydaje mi się, że jego wielką siłą jest rodzina, autentyczna miłość do żony Edyty i jego dzieci, którymi cały czas się chwali – opisuje go aktor Michał Żebrowski. 

Cezary Pazura - życie rodzinne 

Od 14 lat Cezary Pazura jest w szczęśliwym związku. Para poznała się w pociągu. Mają troje dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antka i 3-letnią Ritę. 

- Jest wspaniałym ojcem, dzieci są jego słabością. Ja w tym układzie jestem tym złym policjantem, a on bardzo je rozpieszcza  - mówi Edyta Pazura. 

Aktor ma też dorosłą już córkę z pierwszego małżeństwa, którą po rozstaniu z żoną wychowywał sam. 

- Rodzicielstwo w dojrzałym wieku jest zupełnie inne. Kompletnie inna jest świadomość czasu. Jak patrzę na moich rówieśników, którzy mają już odchowane dzieci i mogę sobie odpoczywać, to z jednej strony im zazdroszczę, że ja tego nie mam – przyznaje Pazura. 

Mimo, że siłownie są teraz zamknięte, Cezary wciąż pracuje nad formą. 

- Jestem świadoma tego, że za parę lat może być tak, że skończę zajmować się dziećmi i zacznę opiekę nad mężem. Wiem, na co się pisałam. Myślę, że jak się kogoś kocha, to nie ma z tym problemu. Czarek bardzo dba o siebie, ćwiczy trzy dni w tygodniu, bo jest świadomy tego, że jest ode mnie 25 lat starszy – podkreśla Edyta Pazura. 

- Co najbardziej motywuje mnie, żeby o siebie dbać? Młoda żona – odpowiada ze śmiechem aktor.

Cały reportaż można obejrzeć na stronie Uwaga! TVN. 

Zobacz też:

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień już niedługo powitają na świecie syna. Nam zdradzili jego imię

Marta Żmuda Trzebiatowska: "W szkole podstawowej byłam najgrubsza w klasie". Dlaczego zdecydowała się na tak szczere wyznanie? 

Adrianna Biedrzyńska świętuje 9. rocznicę związku. "Bądź przy mnie zawsze. Kocham"

Źródło: Uwaga! TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
78
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
09.02.2021
ula
Fajna para i rodzina, widac, ze sa szczesliwi.. BRAWO