życie rodzinne

    życie rodzinne

    Kolejną bohaterką cyklu „Zapracowana Supermama” jest Maria Tymańska, która jest nie tylko mamą na pełen etat dójki dzieci, ale także jest bardzo zapracowana. Żona Tymona Tymańskiego prowadzi blog parentingowy, a w najbliższym czasie otwiera szkołę językową dla dzieci. Oprócz tego razem z mężem prowadzi wytwórnię muzyczną, a po godzinach jest DJ-ką. Jak udaje jej się połączyć te wszystkie zajęcia? Czy miewa gorsze dni?

    Według statystyk aż 78 proc. Polaków uważa szczęście rodzinne za najważniejszą wartość w życiu. Wedle tradycji, przy wigilijnym stole zostawiamy miejsce dla nieznajomego. Postanowiliśmy sprawdzić, jak zareagujemy, gdy ktoś faktycznie zapuka do naszych drzwi. O polskiej gościnności w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z naszymi gośćmi: Tomaszem Sobierajskim, socjologiem oraz Katarzyną Pawlikowską, specjalistą ds. kobiecej komunikacji.

    W lipcu przyszła na świat pierworodna córka fotografa Tomasza Gudzowatego i jego żony Melody. Jak zmieniło się ich życie po narodzinach córki? Jakim dzieckiem jest mała Audrey? Czy Tomaszowi udało się zrobić zdjęcie, które planował jeszcze na długo przed porodem? Jakie chwile spędzane wspólnie z córką są ich ulubionymi? Jak osiem czworonogów Tomka i Melody zareagowało na nowego członka rodziny? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Życzymy rodzicom wszystkiego dobrego.

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła wokalistkę na planie jej najnowszego teledysku. O czym opowiada piosenka "High heels"? Dlaczego tytuł jest przewrotny? Kogo Justyna zaprosiła do współpracy? Jak piosenkarce udaje się pogodzić karierę z obowiązkami domowymi? Jakie artystka ma marzenia? Po co wybiera się do Chin?