Gwiazdy

Paulina Krupińska wspomina wakacje poza granicami Polski. "Rzeczywistość na miejscu okazała się porażająco zła"

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel w tym roku spędzi wakacje inaczej, niż zwykle. Nie jest zainteresowana all inclusive i 5-gwiazdkowym hotelem. Prowadząca Dzień Dobry TVN w rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, że wybiera się na kemping, gdzie będzie mogła obcować z naturą.

Paulina Krupińska-Karpiel - urlop

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski od ponad roku witają się o poranku z widzami Dzień Dobry TVN. Była Miss Polonia, jak i reszta prowadzących, mają teraz czas na odpoczynek, ponieważ obecnie nasz program emitowany jest tylko w weekendy. Gdzie gwiazda uda się na wypoczynek?

- Na pewno będą to Tatry, będziemy siedzieć w Kościelisku, bo to nasz drugi dom. Jakby mało nam było gór, wybieramy się w Bieszczady z dzieciakami - zdradziła Paulina Krupińska-Karpiel.

- Marzy nam się także kemping we Włoszech. Chcę wakacji z prawdziwego zdarzenia - tu i teraz. Nie, żeby jechać na gotowe. Nie umiem tak wypoczywać. Bierzemy auto i rowery - Włochy chcemy właśnie rowerowo zwiedzać - dodała.

Paulina Krupińska-Karpiel o najgorszych wakacjach

Rok temu urlop Pauliny i jej bliskich nie należał do najbardziej udanych. Prowadząca Dzień Dobry TVN zawiodła się ofertą jednego z biur podróży. - Na wariackich papierach pojechaliśmy na wycieczkę z katalogu - ten hotel wyglądał pięknie i bajecznie. Kiedy zobaczyliśmy wszystko na miejscu, rzeczywistość okazała się porażająco zła. Pierwszy raz byłam tak zawiedziona miejscem, które wybrałam - mówiła Paulina Krupińska.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości