Gwiazdy

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" zmieniła się nie do poznania! Dzisiaj to prawdziwa business woman

Gwiazdy

Aktualizacja:

Patrycja Wieja w 2016 r. wygrała pierwszą edycję "Projektu Lady". Od tamtej pory bardzo wiele się u niej zmieniło. Celebrytka prowadzi swój biznes i bez reszty oddała się sportowi. Co więcej, Patrycja zdradziła w Dzień Dobry TVN, że w jej życiu pojawiła się miłość.

Patrycja Wieja o tym, jak wyszła na prostą

Patrycja Wieja od momentu wygranej w programie TVN ma wierne grono swoich fanów, którzy śledzą jej karierę. W komentarzach pod jej zdjęciami często znajdziemy komentarze w których wielbiciele piszą, że podziwiają jej przemianę. W dyskusje wchodzą także rodzice nastolatek, którzy życzą sobie, żeby ich pociechy brały z niej przykład. Patrycja Wieja wzięła się w garść i dla wielu osób jest dzisiaj autorytetem.

- Nie byłam grzeczną dziewczynką, zdarzało mi się nawet być usuniętą ze szkoły sportowej. Nie będę ukrywać. Gdzieś tam skręcałam nie w tę drogę, w którą trzeba było iść. Postanowiłam wtedy wysłać zgłoszenie i to był strzał w 10. - powiedziała zwyciężczyni pierwszej edycji "Projektu Lady" o swojej przeszłości.

- Po programie zaczęłam czytać książki motywacyjne i wzorować się na ludziach, którzy osiągnęli sukces - dodała.

Mama dumna z Patrycji

Spotkaliśmy się nie tylko z Patrycją, ale także z jej mamą. Kobieta nie kryje, że z podziwem patrzy na obecne życie córki.

- Wychowałam Patrycję od małego, ale nie byłam takim autorytetem w sensie wewnętrznym, jaki przekazała jej pani Irena i pani Tatiana - powiedziała Lucyna Wieja.

- Co ją widziałam na ekranie, to płakałam. Ale widziałam, że walczy, że ją nakierują, by być tą lepszą Patrycją dążącą do celu - dodała.

Była uczestniczka show TVN docenia wszystko, co w życiu zrobiła dla niej mama.

- Mam powiedziała do mnie: "Patrycja, jak ty ciężko pracujesz. Jeździsz do Warszawy i z powrotem na jakieś zajęcia". Powiedziałam jej: "Ja ciężko pracuję!? Ty wychowałaś trójkę dzieci sama, To Ty ciężko pracowałaś, nie ja" - usłyszeliśmy od Patrycji.

Patrycja Wieja - czym się zajmuje?

Zwyciężczyni "Projektu Lady" pracuje w branży fitness i nawet pandemia nie powstrzymała jej przed rozwijaniem interesu.

- Prowadzę treningi personalne i treningi z jumping fitnessu. Zanim zaczęła się pandemia, to moje zajęcia były bardzo popularne. Zamknęli siłownie, więc musiałam sobie jakoś poradzić. Zaczęłam prowadzić treningi online. Wypożyczyłam cały sprzęt podopiecznym i dziewczyny ćwiczą w domach pod moim okiem - zdradziła nam Patrycja Wieja.

Celebrytka poszerzyła swoje horyzonty i zaczęła trenować także MMA.

- To, co ja teraz robię, to spełniam marzenia. Niedawno spotkałam znajomego, który jest zawodnikiem MMA. Przyszłam na trening i zostałam do tej pory. Trenuję kilka razy w tygodniu - usłyszeliśmy.

Patrycja Wieja jest zakochana

- Pojawiła się osoba w moim życiu, bliska mojemu sercu. Wspiera mnie bardzo - zwierzyła się Patrycja Wieja w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Bartek Bandoła

Pozostałe wiadomości