patrycja wieja

    patrycja wieja

    Już dziś rusza trzecia edycja programu "Projekt Lady". 12 dziewcząt, których maniery pozostawiają wiele do życzenia dostają od losu szansę. W pałacu w Rozalinie pod okiem dwóch mentorek: Tatiany Mindewicz-Puacz oraz Ireny Kamińskiej-Radomskiej będą mogły nauczyć się savoir-vivre. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Patrycje Wieję, zwyciężczynię „Projekt Lady” i uczestniczki poprzednich edycji Julię Jaroszewską i Martę Tomczak. Czego nauczył ich program? Jak teraz wygląda ich życie? I jakie mają rady dla uczestniczek trzeciej transzy reality-show?

    Patrycja Wieja to zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady. Po zakończeniu programu wiele się zmieniło w jej życiu, między innymi zakochała się w... trampolinach. O swoich nowych wyzwaniach Partycja powiedziała w Dzień Dobry TVN. Pokazała nam również swoje umiejętności sportowe. Jesteśmy pod wrażeniem.

    Dziś o 20.55 poznamy uczestniczki 2. edycji programu "Projekt Lady". Z jakich środowisk pochodzą? Jak uczestnictwo w programie zmienia dziewczyny? W Dzień Dobry TVN gościliśmy prowadzącą "Projekt Lady" Małgorzatę Rozenek-Majdan, mentorkę Tatianę Mindewicz-Puacz oraz zwyciężczynię pierwszej edycji Patrycję Wieję. Kobiety opowiedziały, jak program "Projekt Lady" wygląda od kulis.

    Zwyciężczynią pierwszej edycji programu "Projekt Lady" została Patrycja Wieja. Co program wniósł do jej życia? I jak wspomina pobyt w Wielkiej Brytanii, gdzie obyła trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Cambridge School? Laureatkę oraz prowadzącą program Małgorzatę Rozenek gościliśmy w Dzień Dobry TVN.