Gwiazdy

"Mówili, że jestem babochłopem!" Jak zmieniło się życie Anny Kowalewskiej po programie Projekt Lady?

Gwiazdy

"Mówili, że jestem babochłopem!" Jak zmieniło się życie Anny Kowalewskiej po programie Projekt Lady?

Tematem dzisiejszego odcinka "Projekt Lady" będzie survival - jak sobie poradzą dziewczęta zdane tylko na siebie? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Kowalewską - jedną z uczestniczek poprzedniej edycji oraz Tatianę Mindewicz-Puacz - psychoterapeutkę i mentorkę. 

  • Nowy odcinek Projekt Lady dziś (poniedziałek, 03.06) o 21:30- będzie survival!
  • Anna Kowalewska - jak zmieniło się jej życie po udziale w Projekt Lady?


Więcej: Pyskate, kłótliwe, leniwe! Nowa, mocna edycja Projekt Lady startuje już dziś


Nowy odcinek Projekt Lady - będzie survival!

W poniedziałek o godzinie 21.30 kolejny odcinek czwartego sezonu "Projektu Lady". Na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz - psychoterapeutkę i mentorkę w programie „Projekt Lady” oraz jedną z uczestniczek poprzedniej edycji - Annę Kowalewską, która opowiedziała o przemianie, jaka w niej nastąpiła po programie.

W dzisiejszym odcinku mentorki zafundują dziewczynom prawdziwy survival! Ta szkoła przetrwania z noclegiem w lesie będzie dla niektórych mocnym przeżyciem.

Dla mnie ekstremalne było chodzenie na szpilkach, to był mój survival. Dałam radę, ale na początku było bardzo ciężko - zażartowała Anna Kowalewska w studiu Dzień Dobry TVN.

Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!


Co będzie się działo w dzisiejszym odcinku? Tatiana Mindewicz-Puacz zdradziła szczegóły:

Dla dziewczyn ten survival był wyzwaniem. Ten odcinek pokazał, że często wydaje się nam, że jesteśmy znacznie słabsi niż jesteśmy w rzeczywistości (...) Kiedy jesteśmy otoczeni masą gadżetów, masek, to wydaje się nam, że jesteśmy tym przytłoczeni i stajemy się słabi. Kiedy musimy na siebie liczyć, że musimy komuś zaufać, bo inaczej nie przetrwamy, to wtedy tak jak w sporcie, odpala się w nas to, co najlepsze  - powiedziała Tatiana Mindewicz-Puacz.

Anna Kowalewska - jak zmieniło się jej życie po udziale w Projekt Lady?

Po udziale w Projekt Lady Anna Kowalewska postanowiła zmienić życie - planuje iść do szkoły policyjnej, myśli o studiach.

Zgłosiłam się do programu, bo chciałam być pewniejsza siebie. Mimo że trenuję boks, ta pewność siebie gdzieś jest, ale nie do końca. Chciałam też stać się bardziej kobieca - powiedziała Anna Kowalewska.
Po udziale w programie dostawałam dużo wiadomości. Większość z nich była pozytywna, ale oczywiście też słyszałam, że jestem babochłopem. Ale ja to rozumiem, ludzie mnie poznali przez pryzmat programu, a nie osobiście - dodała Anna.

Przypominamy, już dziś - w poniedziałek o godzinie 21.30, na antenie TVN premiera kolejnego odcinka Projekt Lady.


Zobacz też: "Proszę państwa, oto George!" Rozenek ma nowego psa

Co sądzisz o tym artykule?
93
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0