Gwiazdy

Patrycja Wieja przeszła metamorfozę. Pierwsza zwyciężczyni "Projektu Lady" jest nie do poznania. "Zaryzykowałam i nie żałuję"

Patrycja Wieja w studiu DDTVN

Justyna Rojek/ East News

Gwiazdy

Patrycja Wieja przeszła metamorfozę. Pierwsza zwyciężczyni "Projektu Lady" jest nie do poznania. "Zaryzykowałam i nie żałuję"

Patrycja Wieja w studiu DDTVN

Justyna Rojek/ East News

Patrycja Wieja zaskakuje nowym wyglądem. Pierwsza zwyciężczyni "Projektu Lady" zerwała z łagodnym wizerunkiem i postawiła na ostre cięcie. Niezwykła metamorfoza zaskoczyła fanów, którzy mają podzielone zdanie na temat jej nowego wyglądu.

Nowy wygląd Patrycji Wiei 

Patrycja zyskała popularność udziałem w "Projekcie Lady". Widzowie poznali ją jako zbuntowaną i pełną szalonych pomysłów nastolatkę. Z początku pyskata, nie chciała współpracować z mentorkami i dokonać zmiany. Wszystko odmieniło się z czasem - Patrycja wygrała program oraz trzymiesięczne stypendium w szkole języka angielskiego w Wielkiej Brytanii. Teraz jednak znów zaskoczyła metamorfozą!

Nowa Ja! Jeśli w życiu się wahasz by coś zrobić, by podjąć jakaś decyzje, która może wiele zmienić... to zaryzykuj, odważ się, bo żyje się raz 🤗

- napisała pod postem. 

Postanowiliśmy zapytać Patrycję, jak czuje się w nowym wydaniu. Czy długo marzyła o zmianie wyglądu?

Kobieta zmienną jest 😊 Tylko nie każdy z nas ma odwagę, żeby przejść tak dużą metamorfozę. Osobiście czuję się bardzo dobrze w nowej odsłonie. Myślę, że ten kolor to prawdziwa ja, pełen wyrazu, silny 💪 Już od jakiegoś czasu myślałam nad tym i przyszedł odpowiedni moment, zaryzykowałam i nie żałuje 😊

- zdradziła w rozmowie. 

Fani podzieleni na temat metamorfozy

Niespodziewana zmiana wizerunku zaskoczyła wiernych obserwatorów bohaterki "Projektu Lady". Jedni uważają, że wygląda poważniej, drudzy - twierdzą, że nowa fryzura jest dla niej niekorzystna. 

No trochę latek Ci przybyło. Najważniejsze, żebyś Ty czuła się dobrze w nowej fryzurce 😉
Jak Natalia Oreiro w 2000 roku 😃🥰
Niestety... Dodało ci lat.... W tamtej fryzurce wyglądałaś tak radośnie 😍 a teraz... Niestety tak smutno....
Ładnie, ale bardziej "poważniej " wyglądasz 😘
Mi się bardzo podoba 😍 bardzo odważny krok 😊 w życiu trzeba ryzykować 😍 SUPER ❤️

- czytamy. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
73
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0