Gwiazdy

Rozenek o metamorfozach w Projekt Lady: "Młode dziewczyny sięgają po ekstremalne zabiegi medycyny estetycznej!"

Gwiazdy

Rozenek o metamorfozach w Projekt Lady: "Młode dziewczyny sięgają po ekstremalne zabiegi medycyny estetycznej!"

W Projekcie Lady przyszedł czas na najbardziej szokujący moment programu - zarówno dla uczestniczek, jak i dla widzów - metamorfozy! Jak metamorfozy i podejście do nich ocenia Małgorzata Rozenek-Majdan? Zobaczcie sami!

Więcej: Pyskate, kłótliwe, leniwe! Nowa, mocna edycja Projekt Lady


Tak naprawdę metamorfozy w programie Projekt Lady polegają na uwolnieniu uczestniczek od kajdan, w które same się zakuły - np. czarne włosy, rzęsy jak firanki... 

To co jest zadziwiające w tej edycji, to jest to, że młode dziewczyny, często niepełnoletnie sięgają po bardzo ekstremalne zabiegi medycyny estetycznej. To budzi zaniepokojenie - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Zobacz też: Jakie powikłania grożą po źle wykonanym zabiegu medycyny estetycznej?


Jak udały się metamorfozy? Zapraszamy na kolejny odcinek "Projekt Lady" już w poniedziałek, 10 czerwca, o godzinie 21:30.


Więcej: Ile ważą polskie gwiazdy? Siwiec, Wieniawa, Warnke zdradziły nam ten sekret!

Korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki


Projekt Lady. Na czym polega program?

W XIX-wiecznym pałacu w Rozalinie pojawiło się trzynaście nowych uczennic. Eksperymentalna szkoła ma pomóc im odmienić dotychczasowe życie. Producenci zgodnie twierdzą, że wybór uczestniczek do tego sezonu przeszedł ich najśmielsze oczekiwania. To bardzo mocna grupa silnych osobowości i świadomych dziewcząt. To także pierwsza międzynarodowa edycja. Wśród uczennic szkoły dam będą dziewczęta innych narodowości. Do programu zgłosiły się również Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju – w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Przed dziewczynami szereg zadań... Tylko kilka z nich przejdzie do półfinału!

Półfinalistki w tej edycji wyjadą tym razem na Maltę, gdzie zostaną ugoszczone przez jedną z najważniejszych europejskich arystokratycznych rodzin. Tam czekają na nie zadania najwyższej próby. 

Z tej podróży wrócą już tylko trzy dziewczyny, które w ostatnim finałowym tygodniu, zawalczą o główną nagrodę. A na wielki finał kreacje dla nich przygotuje projektantka gwiazd - Viola Piekut.

Co sądzisz o tym artykule?
72
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0