Projekt Lady

  Projekt Lady

  Poprzedni tydzień upłynął uczestniczkom programu "Projekt Lady" pod znakiem metamorfoz. Nie wszystkie jednak przyjęły zmianę z entuzjazmem. Wiktoria Wychowaniec była bliska odejścia, ale w ostatniej chwili postanowiła zostać. 11 dziewcząt z pałacu w Ojrzanowie kontynuuje swoją drogę do perfekcji. W 5. odcinku programu mentorki wzięły na warsztat kobiecość i wszystko, co się z nią wiąże.

  Małgorzata Rozenek-Majdan co rusz rozliczana jest ze swojego zachowania. Media niejednokrotnie czekały na jej najmniejszy błąd, aby dowieść, że wcale nie zasługuje na tytuł damy. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski, zapytał gwiazdę, jak reaguje na tego typu pomówienia. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie przywiązuje większej wagi do tego, jak jest postrzegana.

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Tatiana Mindewicz-Puacz dała się poznać szerszej publiczności jako mentorka w programie "Projekt Lady". Za kulisami daje się jednak poznać nie tylko jako specjalistka od komunikacji, lecz również jako miłośniczka zwierząt. Szczególną uwagę poświęca swojej suczce Sarze, która ostatnio musiała zmierzyć się z chorobą. Pies trafił do kliniki, ma za sobą liczne badania. Czy ktoś otruł go z premedytacją?

  W poniedziałek 23 listopada poznamy zwyciężczynię 5. edycji "Projektu Lady". Która z dziewczyn została najlepszą wersją samej siebie? Tego dowiemy się już dziś o godzinie 22:30. Przed wielkim finałem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz finalistki Samanta Rachuba, Marcelina Herzyk i Dagmara Czerwińska opowiedziały nam o emocjach, jakie towarzyszyły wszystkim podczas tegorocznej edycji programu.

  "Projekt Lady" to program, który naprawdę zmienia życie. Uczestniczki nie tylko uczą się, jak zadbać o siebie i swoją przyszłość, ale także zdobywają potrzebną wiedzę na temat funkcjonowania w społeczeństwie i rodzinie. Jednym z zadań, które czeka na podopieczne Małgosi Rozenek-Majdan, jest napisanie listu do mamy. Na temat tego, jak ważna jest relacja z rodzicami w Dzień Dobry TVN wypowiedziały się mentorka, Tatiana Mindewicz-Puacz i finalistka 4. edycji "Projektu Lady" Agata Mielcarz oraz jej mama, Renata.

  Już w poniedziałek, 7 września rusza kolejna, 5. edycja programu „Projekt Lady”. Co czeka nas w nowym sezonie, jak show zmienia życie dziewczyn i co wspólnego ma z tym wszystkim znany trener Qczaj? O tym opowiedzieli nam dr Irena Kamińska-Radomska, ekspert ds. etykiety i protokołu dyplomatycznego, Daniel Józek QCZAJ, trener motywator oraz Roksana Gac, zwyciężczyni 2. edycji „Projektu Lady”.