Projekt Lady

  Roksana Gac, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Projekt Lady", opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochaną. W najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy swojego związku. Czy kobiety planują ślub?

  "Myślałam, że to koniec, że tak zginiemy" - mówi Izabela Szimke w rozmowie z reporterką dzieńdobry.tvn.pl Karoliną Kalatzi.

  Patrycja Wieja, uczestniczka pierwszej edycji "Projekt Lady" opowiedziała, jak zmieniła się jako kobieta na przestrzeni lat po udziale w show. Z programu wyniosła wiele lekcji, które wpłynęły na jej życie i je odmieniły.

  Finał "Projektu Lady" już za nami. Tytuł pierwszej damy szóstej edycji programu i cenną nagrodę w postaci zaproszenia na prestiżowe stypendium otrzymała Agata Łabuda. W Dzień Dobry TVN zwyciężczyni popularnego show opowiedziała o zaletach pobytu w pałacu w Ojrzanowie, a także o niepowtarzalnych emocjach, jakie towarzyszyły jej po ogłoszeniu ważnego werdyktu.

  Finał szóstej edycji programu "Projekt Lady" już za nami. Mieszkanki pałacu w Ojrzanowie przez 12 tygodni zdobywały cenne umiejętności i starały się zyskać uznanie wymagających mentorek. Największymi postępami w nauce wykazały się Agata Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska. Oczekiwanie na werdykt było ostatnim wyzwaniem, z którym musiały zmierzyć się uczestniczki. Która z nich sięgnęła po wymarzony tytuł i wyjątkową nagrodę?

  Agatę Łabuda, Zuzanna Bergander i Wiktoria Nowakowska mają przed sobą wyjątkowo ekscytujący czas. Finalistki szóstej edycji "Projektu Lady" już w niedzielę 26 grudnia dowiedzą się, kto skończy z tytułem Damy, a kto będzie zmuszony oddać perły.

  Zakończenie 6. edycji "Projektu Lady" zbliża się wielkimi krokami. Przed nami półfinałowy odcinek. Cztery uczestniczki wyruszą na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami. Jedna z nich będzie musiała opuścić program. Mentorki staną przed trudnym wyborem, ponieważ każda przeszła wewnętrzną metamorfozę.

  Która okaże się najpilniejszą uczennicą?

  Miłośnicy programu "Projekt Lady" z zainteresowaniem śledzą postępy w nauce, jakimi na drodze do wielkiego finału wykazują się uczestniczki popularnego show. Po kilku tygodniach obfitujących w cenne lekcje i nowe doświadczenia, mieszkanki pałacu w Ojrzanowie w końcu będą mogły pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Wszystko to za sprawą wielkiego testu mentorek, który stanowi jedno z najtrudniejszych wyzwań dla młodych dam. Która z dziewcząt poradzi sobie najlepiej?

  "Honor ma się tylko jeden".

  Roksana Gac wygrała 2. edycję "Projektu Lady". Z programu wyciągnęła wnioski. Dziś pracuje w dużej korporacji, spełnia się zawodowo i pomaga innym nie zboczyć z właściwej drogi. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl opowiedziała o rodzinnym dramacie. Jej tata umarł po długiej walce z chorobą. Dwa miesiące po jego śmierci mama zachorowała na nowotwór.

  W najnowszym 7 odcinku "Projekt Lady" uczestniczki uczyły się współpracy, panowania nad złością oraz przełamywania własnych lęków. Mimo tygodni spędzonych pod jednym dachem, największym problemem okazała się komunikacja. Nie obyło się bez kłótni i łez.

  Dziewczęta zejdą po 40-metrowej ścianie.

  Samanta Rachuba dała się poznać w programie "Projekt Lady" jako osoba bardzo pracowita, zdeterminowana, ale również uparta i wybuchowa. Najwięcej emocji budziła jej relacja ze starszą siostrą, którą przed laty mocno zraniła. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl ujawniła, jak wyglądają ich stosunki rok po programie oraz jak zmieniło się jej życie.

  W piątek, 12 listopada zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Projektu Lady". Tym razem uczestniczki czeka wiele niespodziewanych emocji. Dziewczęta otrzymają informację o spotkaniu z rodzinami. Niestety, nie wszyscy zareagowali pozytywnie.

  Poprzedni tydzień upłynął uczestniczkom programu "Projekt Lady" pod znakiem metamorfoz. Nie wszystkie jednak przyjęły zmianę z entuzjazmem. Wiktoria Wychowaniec była bliska odejścia, ale w ostatniej chwili postanowiła zostać. 11 dziewcząt z pałacu w Ojrzanowie kontynuuje swoją drogę do perfekcji. W 5. odcinku programu mentorki wzięły na warsztat kobiecość i wszystko, co się z nią wiąże.

  Małgorzata Rozenek-Majdan co rusz rozliczana jest ze swojego zachowania. Media niejednokrotnie czekały na jej najmniejszy błąd, aby dowieść, że wcale nie zasługuje na tytuł damy. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski, zapytał gwiazdę, jak reaguje na tego typu pomówienia. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie przywiązuje większej wagi do tego, jak jest postrzegana.

  "To była niesamowita przygoda i wyróżnienie"

  Niepokorne i pełne temperamentu - takie są uczestniczki nowej edycji programu "Projekt Lady". O tym, jakie przemiany przechodzą i co jeszcze je czeka, opowiedziała mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz.

  Małgorzata Rozenek-Majdan jako mama trójki dzieci dobrze wie, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne. Także historie uczestniczek "Projektu Lady" pokazały jej, z czym mierzą się młodzi ludzie. Oskar Netkowski z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał gwiazdę o pomoc psychologiczną nie tylko w programie, ale także w życiu prywatnym. W kim Małgorzata ma największe oparcie?

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Trwa szósty sezon "Projektu Lady". W piątek 15 października na antenie TVN7 zostanie wyemitowany kolejny odcinek. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz odpowiedziały na pytanie, czy utrzymują kontakt z uczestniczkami poprzednich edycji. Jak myślicie?

  "Projekt Lady" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Już w najbliższy piątek, 15 października, będzie można obejrzeć najnowszy odcinek show. Tym razem dziewczyny poznają podstawowe zasady savoir-vivre'u. Czy poradzą sobie z opanowaniem etykiety?

  "Nowa lokalizacja to tylko początek".

  Wiktoria Wychowaniec to uczestniczka 6. sezonu programu "Projekt Lady". W pierwszym odcinku 24-latka wyznała, że zła relacja z mamą i trudne doświadczenia z czasów szkolnych sprawiły, że stała się agresywna i próbowała popełnić samobójstwo. Dodała, że gdyby nie miała 6-letniego syna, pewnie stoczyłaby się na dno.

  "Są w takim stanie, że nie zauważyły pałacu"

  "Mamy świetną wiadomość dla fanów formatu"

  "Projekt Lady" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Już w piątek, 8 października, o 20.00 na antenie TVN7 będzie można obejrzeć premierowy odcinek 6. edycji show. Czego mogą się spodziewać fani programu? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z prowadzącą Małgorzatą Rozenek-Majdan.

  To ma być najbardziej niegrzeczna edycja "Projektu Lady". Program o krnąbrnych dziewczętach, które chcą zmienić swoje życie, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Nie zmieni się tylko skład prowadzących i mentorek, w którym ponownie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Tatianę Mindewicz-Puacz i Irenę Kamińską-Radomską.

  Liubov Miruk to zwyciężczyni 4. edycji programu "Projekt Lady". Od miesiąca jest szczęśliwą mamą, w maju urodziła synka. Po porodzie trafiła jednak do szpitala i była operowana. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka i dramatyczny post.