Rusza "Projekt Lady 6". Kim są uczestniczki nowego sezonu?

Cezary Piwowarski/TVN
Tatiana Mindewicz-Puacz, Małgorzata Rozenek-Majdan i Irena Kamińska-Radomska
Źródło: TVN7
Mamy świetną wiadomość dla fanów programu "Projekt Lady". Już w piątek 8 października na antenie TVN7 zostanie wyemitowany premierowy odcinek szóstego sezonu. Czego mogą się spodziewać widzowie? Kim są nowe uczestniczki?

"Projekt Lady" - nowy sezon

Na antenę wraca popularny program "Projekt Lady". Produkcja przygotowała dla widzów wiele niespodzianek. Jedną z nich jest ta, że szósta edycja będzie emitowana na antenie TVN7. Zmianie uległa także siedziba szkoły dla dam. Uczestniczki zamieszkają bowiem w XIX-wiecznym pałacu w Ojrzanowie, czyli miejscu z bogatą historią i tradycjami, położonym ok. 36 km od Warszawy.

Natomiast niezmiennie "Projekt Lady" poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, która będzie uczyć uczestniczki dobrych manier. Pomagać jej w tym będą ponownie mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska, trener protokołu dyplomatycznego i Tatiana Mindewicz-Puacz, trener rozwoju osobistego. Czeka je wyjątkowe wyzwanie, a proces przemiany będzie bardzo trudny i pracochłonny. Muszą ułożyć nowatorski program, który trafi do wszystkich uczestniczek razem oraz do każdej z osobna. Uzbroją się w cały arsenał różnych metod, po które dotąd nie sięgały.

"Projekt Lady 6" - uczestniczki

Bohaterkami "Projektu Lady 6" są dziewczyny, które nie stroniły od zakrapianych imprez i wyzywających zachowań, a także te, którym brak pewności siebie. Przedstawiamy Wam kilka uczestniczek szóstej edycji:

Kasia Zając, 19 lat, Kraków

Pewna siebie królowa nocy, która zawsze zwraca uwagę wszystkich dookoła. Jest głośną i niekwestionowaną duszą towarzystwa. Przyciąga uwagę mężczyzn swoim wyglądem, temperamentem, osobowością. Zawsze kręci się wokół niej tłum adoratorów. Zdaje się być wyniosła i pewna siebie, ale to tylko pozory. Wiele razy została zraniona, oszukana, więc ma problem z zaufaniem drugiej osobie. Jest przerażona dorosłym życiem, w które za chwilę ma wkroczyć. Boi się, że ludzie odkryją, że nie ma planu i często nie wie, co robić. 

Po skończeniu liceum zrobiła sobie rok przerwy. Z rodzinnego domu na Podhalu przeniosła się do Krakowa, gdzie mieszka razem z przyjacielem i pracuje w swoim salonie piercingu. Jest dumna ze swojej finansowej niezależności i wolności, jaką daje jej praca. Twierdzi, że dzięki temu dobrze radziła sobie w szkole i potrafi być zaradna życiowo. Jednak zbyt łatwo ulega różnym namowom i perswazjom. Nie jest asertywna, nie umie odmawiać znajomym. Kasia ma poczucie, że w swoim życiu jest kompletnie sama. Przyjaciele, którzy ją otaczają, nie są dla niej wsparciem. Trzyma więc ludzi na dystans i nie pozwala, by ktoś ją zranił.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Kasia Zając
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

Kinga Kowalska, 22 lata, Poznań 

Ufna, wrażliwa, towarzyska dziewczyna, której życie nie rozpieszczało. Zarabia pracami sezonowymi albo dorabia jako kasjerka. Ma silną potrzebę bycia w związku, opiekowania się i bycia zaopiekowaną. Przechodzi od relacji do relacji, by tylko nie być sama. Nigdy nie czuła się kochana, potrzebuje dużo atencji. Była w szkole fryzjerskiej, ale rzuciła ją dla jednej ze swoich partnerek. 

Czuje się coraz bardziej samotna i próbuje sobie z tym radzić, rzucając się w wir imprez.  Przestaje mieć do siebie dystans i wszystko odbiera jako atak. W końcu zebrała się na odwagę i postanowiła o siebie zawalczyć. Pragnie nabrać ogłady. Nie chce już nieświadomie ranić ludzi.  

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Kinga Kowalska
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

Natalia Płocka, 21 lat, Kielce 

Natalia skończyła szkołę informatyczną, jest fanką gier komputerowych i po cichu marzy o karierze programistki. Jest jednak przekonana, że do niczego się nie nadaje i na wszystko jest za słaba. Boi się próbować nowych rzeczy, a jeśli nawet uda jej się przełamać strach, rezygnuje, gdy tylko pojawiają się pierwsze trudności. Ostatnio pracowała jako technik telekomunikacji w firmie zajmującej się budową sieci światłowodowych. Jednak rzuciła tę pracę. Od tego czasu siedzi w domu i gra na komputerze. Ma nadzieję, że program "Projekt Lady" tchnie w nią prawdziwą wiarę we własne możliwości. Potrzebuje dyscypliny i dystansu, by odkryć, kim tak naprawdę jest oraz osiągać wyznaczone sobie cele.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Natalia Płocka
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

Wiktoria Nowakowska, 22 lata, Szczecin 

To głośna i skupiająca całą uwagę na sobie szefowa imprezy. Niewiele ją w życiu obchodzi. Jedyną rzeczą, na której jej zależy, to skończenie studiów. Choć często jest nieodpowiedzialna i beztroska, zdaje sobie sprawę, że dzięki temu może mieć lepsze i łatwiejsze życie. Nie interesuje jej ani opinia innych, ani zasady, ani jej wygląd. Toczy bezustanną wojnę z mamą. Czuje się przez nią ciągle oceniana. Wiktoria uważa, że jest pogubiona i nie ma w życiu celu. Ma poczucie, że dokonuje wyborów, które uszczęśliwiają innych, a nie ją samą. Wszystkie swoje rozterki i bolączki ukrywa pod maską zuchwałej dziewczyny.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Wiktoria Nowakowska
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

Paulina Siudak, 22 lata, Wrocław 

Uśmiechnięta i wrażliwa dziewczyna, do której przykleiła się łatka… Na co dzień pracuje w firmie  fotowoltaicznej we Wrocławiu. A w weekendy odpala wrotki i bawi się na całego, nie stroniąc od używek.  Czasem pojawia się u niej refleksja, by zmienić tryb swojego życia, ale chęć imprezowania wciąż wygrywa. Wychodzi z założenia, że do trzydziestki należy się wyszaleć, a potem przyjdzie czas na ustatkowanie się. Przez takie podejście również mężczyźni nie widzą w niej kandydatki na partnerkę. Lubią się z nią pobawić, ale nie chcą tworzyć związku. Dużym wsparciem jest dla niej brat, któremu może się zawsze zwierzyć z problemów i liczyć na radę od serca. 

O czym marzy Paulina? Chciałaby mieć własne mieszkanie, swoją przestrzeń i na chwilę zatrzymać się w tym wiecznym życiowym pędzie. Ma nadzieję, że "Projekt Lady" pomoże jej wysiąść z tego imprezowego rollercoastera.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Paulina Siudak
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

Zuzanna Bergander, 20 lat, Warszawa 

To łobuziara o twarzy anioła. Wygląda niewinnie, ale jako nastolatka miała wiele problemów z prawem i ze szkołą. Używki, imprezy i beztroska stały się jej codziennością. Do czasów pandemii pracowała w klubach nocnych jako promotorka i hostessa. Jednak nie umie się podporządkować innym, co utrudnia jej znalezienie pracy. Do dziś często popada w konflikt z prawem. Bardzo lubi szybki styl życia. Uwielbia poznawać nowych ludzi. 

Jest typem liderki, lubi rządzić. Zawsze wybiera najłatwiejsze rozwiązania. "Projekt Lady" jest dla niej szansą na uporządkowanie sobie życiowych priorytetów.

Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Zuzanna Bergander
Uczestniczka "Projektu Lady 6"
Źródło: TVN

"Projekt Lady 6” – gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady" będą emitowane w TVN7 w piątki, a także dostępne na Player.pl. Premiera szóstego sezonu show zaplanowana jest na 8 października 2021 roku.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci
Źródło: Dzień Dobry TVN Online

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN7

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas