uczestniczki projektu lady

  Roksana Gac, zwyciężczyni drugiej edycji programu "Projekt Lady", opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z ukochaną. W najnowszym wywiadzie uchyliła rąbka tajemnicy swojego związku. Czy kobiety planują ślub?

  Zakończenie 6. edycji "Projektu Lady" zbliża się wielkimi krokami. Przed nami półfinałowy odcinek. Cztery uczestniczki wyruszą na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami. Jedna z nich będzie musiała opuścić program. Mentorki staną przed trudnym wyborem, ponieważ każda przeszła wewnętrzną metamorfozę.

  W najnowszym 7 odcinku "Projekt Lady" uczestniczki uczyły się współpracy, panowania nad złością oraz przełamywania własnych lęków. Mimo tygodni spędzonych pod jednym dachem, największym problemem okazała się komunikacja. Nie obyło się bez kłótni i łez.

  Dziewczęta zejdą po 40-metrowej ścianie.

  W piątek, 12 listopada zostanie wyemitowany kolejny odcinek "Projektu Lady". Tym razem uczestniczki czeka wiele niespodziewanych emocji. Dziewczęta otrzymają informację o spotkaniu z rodzinami. Niestety, nie wszyscy zareagowali pozytywnie.

  W najbliższym odcinku programu "Projekt Lady" widzowie mogą spodziewać się ogromnych metamorfoz uczestniczek. Jedną z najbardziej efektownych jest przemiana pochodzącej ze Szczecina, 22-letniej Wiktorii Nowakowskiej. Czy zmiana wizerunku pomoże charakternej dziewczynie w dojściu do finału?

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Wiktoria Wychowaniec to uczestniczka 6. sezonu programu "Projekt Lady". W pierwszym odcinku 24-latka wyznała, że zła relacja z mamą i trudne doświadczenia z czasów szkolnych sprawiły, że stała się agresywna i próbowała popełnić samobójstwo. Dodała, że gdyby nie miała 6-letniego syna, pewnie stoczyłaby się na dno.

  "Są w takim stanie, że nie zauważyły pałacu"

  "Mamy świetną wiadomość dla fanów formatu"

  Jak uczestniczki drugiej edycji programu "Projekt Lady" poradziły sobie z kontrowersyjnym eksperymentem i, jak zniosły krytykę? Jak zrobić dobre wrażenie? O tym w Dzień Dobry Wakacje rozmawialiśmy z Iwoną Radwan-Sado, trenerką w programie "Projekt Lady" oraz Julią Jaroszewską, uczestniczką programu.