dr Irena Kamińska-Radomska

  dr Irena Kamińska-Radomska

  Poprzedni tydzień upłynął uczestniczkom programu "Projekt Lady" pod znakiem metamorfoz. Nie wszystkie jednak przyjęły zmianę z entuzjazmem. Wiktoria Wychowaniec była bliska odejścia, ale w ostatniej chwili postanowiła zostać. 11 dziewcząt z pałacu w Ojrzanowie kontynuuje swoją drogę do perfekcji. W 5. odcinku programu mentorki wzięły na warsztat kobiecość i wszystko, co się z nią wiąże.

  Sylwia Przybysz niedawno pochwaliła się zaproszeniami ślubnymi w mediach społecznościowych. Dziewczyna bardzo szybko została upomniana przez internautów za zwrot "z osobą towarzyszącą". Czy słusznie? O to zapytaliśmy dr Irenę Kamińską-Radomską.

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Jakie życzenia złożyć współpracownikom? Kto powinien wznieść pierwszy toast? Jak zachować się przy stole? A co, gdy impreza nie jest zasiadana? Firmowe spotkanie opłatkowe pełne jest savoir-vivre'owych pułapek. Jak uniknąć faux pas? O radę poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN osobę, która o właściwym zachowaniu wie wszystko - dr Irenę Kamińską-Radomską.

  12 czerwca premiera nowego sezonu programu "Projekt Lady". Czy w tej edycji narodzą się prawdziwe damy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki na konferencji prasowej rozmawiał z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Ireną Kamińską-Radomską i Tatianą Mindewicz-Puacz.

  Kobiety ubrane na biało i mężczyźni zdejmujący marynarki - to dopiero początek długiej listy gaf, które możemy popełnić będąc gościem weselnym. Czego zdecydowanie nie robić, a co jest dozwolone? A co z parą weselną? Co im nie wypada? Czy sugerowanie gościom, co powinni przynieść zamiast kwiatów, jest w dobrym smaku? A co z dziećmi? O ślubnych komplikacjach w Dzień Dobry TVN mówiły konsultantka ślubna Katarzyna Gajek oraz dr Irena Kamińska-Radomska - ekspertka z programu "Projekt Lady".

  W dzisiejszych czasach ekrany telefonów świecą z każdej strony. Kiedy nie wypada używać komórki? Jak zmieniło się podejście do używania technologii na przestrzeni pokoleń? W Dzień Dobry TVN youtuber Artur Filipowicz oraz trener i konsultant etykiety biznesu i protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska powiedzieli, co to jest netykieta i kiedy nie należy wyjmować telefonu z kieszeni.

  Oficjalne stylizacje Angeli Merkel i Beaty Szydło są niemal identyczne. Szczególnie widoczne było to podczas wizyty Kanclerz Niemiec w Polsce. Wspólnie z dr Ireną Kamińską-Radomską, specjalistą z zakresu etykiety oraz savoir-vivre i stylistką Viganną Papiną zastanawialiśmy się nad tym jaki strój przystoi kobiecie na wysokim stanowisku państwowym. Czy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa?

  Marcin Meller: "Nie wiem co zrobić z nogami, nie wiem co zrobić z rękami, nie wiem jak mówić, nie wiem jak się patrzeć (...) jak wasi znajomi z tym żyją?" W studiu gościliśmy dr Irenę Kamińską-Radomską i Dominikę Grodowską, córkę dr Ireny. Obie panie są specjalistkami z zakresu etykiety oraz savoir-vivre. Jak powinniśmy się ubrać na kolację wigilijną, czy goście powinni zdejmować buty i które zasady etykiety można w czasie świątecznych spotkań lekko nagiąć?