dr Irena Kamińska-Radomska

  dr Irena Kamińska-Radomska

  Irena Kamińska-Radomska opublikowała na Instagramie zestawienie zdjęć pięciu odmiennych stylizacji. Szczególną uwagę odbiorców przykuł widok mentorki z programu "Projekt Lady" w dżinsach i luźnym T-shircie. Ekspertka od dress codu w rozmowie z nami zdradziła, w jakim kroju spodni czuje się najlepiej i kto dba o jej wygląd.

  Zakończenie 6. edycji "Projektu Lady" zbliża się wielkimi krokami. Przed nami półfinałowy odcinek. Cztery uczestniczki wyruszą na drugi koniec Polski, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zadaniami. Jedna z nich będzie musiała opuścić program. Mentorki staną przed trudnym wyborem, ponieważ każda przeszła wewnętrzną metamorfozę.

  Miłośnicy programu "Projekt Lady" z zainteresowaniem śledzą postępy w nauce, jakimi na drodze do wielkiego finału wykazują się uczestniczki popularnego show. Po kilku tygodniach obfitujących w cenne lekcje i nowe doświadczenia, mieszkanki pałacu w Ojrzanowie w końcu będą mogły pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Wszystko to za sprawą wielkiego testu mentorek, który stanowi jedno z najtrudniejszych wyzwań dla młodych dam. Która z dziewcząt poradzi sobie najlepiej?

  "To jest taki trochę kontakt narzeczeński".

  Dziewczęta zejdą po 40-metrowej ścianie.

  Poprzedni tydzień upłynął uczestniczkom programu "Projekt Lady" pod znakiem metamorfoz. Nie wszystkie jednak przyjęły zmianę z entuzjazmem. Wiktoria Wychowaniec była bliska odejścia, ale w ostatniej chwili postanowiła zostać. 11 dziewcząt z pałacu w Ojrzanowie kontynuuje swoją drogę do perfekcji. W 5. odcinku programu mentorki wzięły na warsztat kobiecość i wszystko, co się z nią wiąże.

  Sylwia Przybysz niedawno pochwaliła się zaproszeniami ślubnymi w mediach społecznościowych. Dziewczyna bardzo szybko została upomniana przez internautów za zwrot "z osobą towarzyszącą". Czy słusznie? O to zapytaliśmy dr Irenę Kamińską-Radomską.

  Program "Projekt Lady" emitowany na antenie TVN7 budzi wiele emocji. Jednym z najbardziej wyczekiwanych etapów jest moment metamorfoz uczestniczek, którym niekiedy trudno jest się pożegnać ze "starym wizerunkiem". Co na ten temat sądzi Małgorzata Rozek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz?

  Trwa szósty sezon "Projektu Lady". W piątek 15 października na antenie TVN7 zostanie wyemitowany kolejny odcinek. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan oraz mentorki: dr Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz odpowiedziały na pytanie, czy utrzymują kontakt z uczestniczkami poprzednich edycji. Jak myślicie?

  Wiktoria Wychowaniec to uczestniczka 6. sezonu programu "Projekt Lady". W pierwszym odcinku 24-latka wyznała, że zła relacja z mamą i trudne doświadczenia z czasów szkolnych sprawiły, że stała się agresywna i próbowała popełnić samobójstwo. Dodała, że gdyby nie miała 6-letniego syna, pewnie stoczyłaby się na dno.

  "Mamy świetną wiadomość dla fanów formatu"

  To ma być najbardziej niegrzeczna edycja "Projektu Lady". Program o krnąbrnych dziewczętach, które chcą zmienić swoje życie, powraca w zupełnie nowej odsłonie. Nie zmieni się tylko skład prowadzących i mentorek, w którym ponownie zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Tatianę Mindewicz-Puacz i Irenę Kamińską-Radomską.

  Pocałunek złożony na dłoń kobiety, to wciąż dobry zwyczaj, czy jednak już zbyt nachalna uprzejmość, która powinna odejść do lamusa? Zapytaliśmy kobiety, jak się czują, w takiej sytuacji. Dr Irena Kamińska-Radomska tłumaczy, kiedy całowanie ręki jest dozwolone, a kiedy będzie uznane jako faux pas.

  Pojawiają się wraz z nastaniem ciepłych dni i promieni słońca. Są w autobusie, na chodniku w centrum miasta, w sklepie i na ścieżce rowerowej. Panowie bez koszuli bez skrępowania paradują, pokazując wszystkim wokół swoje brzuchy i dumnie prężą torsy, co nie wszystkim przypada do gustu. Co o tym sądzicie?

  Sezon komunijny zaczyna się pełną parą. O ile to wydarzenie było w zeszłym roku przekładane na jesień, w tym roku większość parafii zadecydowała o terminie majowym. No i pojawia się w związku z tym pytanie: ile pieniędzy daje się na komunię w 2021 roku i co sprezentować współczesnemu 9-latkowi przy tej okazji?

  Pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczna gala rozdania Złotych Globów częściowo odbywała się zdalnie. Całe show skradła Jodie Foster, która po ogłoszeniu werdyktu połączyła się ze studiem ubrana w elegancką piżamę. I tu pojawia się pytanie - czy wypada w takiej "kreacji" odbierać nagrodę?

  Kupienie niechcianego prezentu bliskiej osobie nie dość, że sprawi jej przykrość, to jeszcze popsuje świąteczną atmosferę. O tym, jak uniknąć świątecznej gafy opowiedziała ekspertka od savoir-vivre'u dr Irena Kamińska-Radomska. Oto lista najczęściej dawanych prezentów pod choinkę, których kupować po prostu nie wypada.

  Nawet najlepiej zaplanowany wakacyjny wypoczynek może zostać zepsuty przez sposób życia innych osób. Na liście grzechów znajdzie się np. zbyt długie imprezowanie. Jak radzić sobie w takich sytuacjach? Oto porady naszych gości.

  Jakie życzenia złożyć współpracownikom? Kto powinien wznieść pierwszy toast? Jak zachować się przy stole? A co, gdy impreza nie jest zasiadana? Firmowe spotkanie opłatkowe pełne jest savoir-vivre'owych pułapek. Jak uniknąć faux pas? O radę poprosiliśmy w Dzień Dobry TVN osobę, która o właściwym zachowaniu wie wszystko - dr Irenę Kamińską-Radomską.

  12 czerwca premiera nowego sezonu programu "Projekt Lady". Czy w tej edycji narodzą się prawdziwe damy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki na konferencji prasowej rozmawiał z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Ireną Kamińską-Radomską i Tatianą Mindewicz-Puacz.

  Kobiety ubrane na biało i mężczyźni zdejmujący marynarki - to dopiero początek długiej listy gaf, które możemy popełnić będąc gościem weselnym. Czego zdecydowanie nie robić, a co jest dozwolone? A co z parą weselną? Co im nie wypada? Czy sugerowanie gościom, co powinni przynieść zamiast kwiatów, jest w dobrym smaku? A co z dziećmi? O ślubnych komplikacjach w Dzień Dobry TVN mówiły konsultantka ślubna Katarzyna Gajek oraz dr Irena Kamińska-Radomska - ekspertka z programu "Projekt Lady".

  W dzisiejszych czasach ekrany telefonów świecą z każdej strony. Kiedy nie wypada używać komórki? Jak zmieniło się podejście do używania technologii na przestrzeni pokoleń? W Dzień Dobry TVN youtuber Artur Filipowicz oraz trener i konsultant etykiety biznesu i protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska powiedzieli, co to jest netykieta i kiedy nie należy wyjmować telefonu z kieszeni.

  Oficjalne stylizacje Angeli Merkel i Beaty Szydło są niemal identyczne. Szczególnie widoczne było to podczas wizyty Kanclerz Niemiec w Polsce. Wspólnie z dr Ireną Kamińską-Radomską, specjalistą z zakresu etykiety oraz savoir-vivre i stylistką Viganną Papiną zastanawialiśmy się nad tym jaki strój przystoi kobiecie na wysokim stanowisku państwowym. Czy można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa?

  Marcin Meller: "Nie wiem co zrobić z nogami, nie wiem co zrobić z rękami, nie wiem jak mówić, nie wiem jak się patrzeć (...) jak wasi znajomi z tym żyją?" W studiu gościliśmy dr Irenę Kamińską-Radomską i Dominikę Grodowską, córkę dr Ireny. Obie panie są specjalistkami z zakresu etykiety oraz savoir-vivre. Jak powinniśmy się ubrać na kolację wigilijną, czy goście powinni zdejmować buty i które zasady etykiety można w czasie świątecznych spotkań lekko nagiąć?