Gwiazdy

Patrycja Sołtysik ma koronawirusa. "Niestety nie przechodzę go łagodnie"

Gwiazdy

Patrycja Sołtysik

Nie chce tego ukrywać, bo jak pisze – choroby nie wolno się wstydzić. Patrycja Sołtysik za pomocą Instagrama poinformowała, że ma COVID-19. Blogerka wyjaśniła, dlaczego jej mąż, a nasz prowadzący, Andrzej Sołtysik prowadził program.

Patrycja Sołtysik ma COVID-19

Pandemia trwa już ponad rok. Codziennie pojawiają się informacje o tysiącach nowych zakażeń. Niestety choroba nie ominęła także Patrycji Sołtysik, która w mediach społecznościowych poinformowała, że zaraziła się koronawirusem.

Bardzo szanuję Was moich odbiorców, szanuję również moją prywatność. Dzielę się z Wami tutaj fragmentami naszego życia i zawsze robię to szczerze, dlatego nie będę ukrywać (bo choroby nie wolno się wstydzić) mam COVID i niestety nie przechodzę go łagodnie

- napisała.

Jak się okazało, zarówno ona jak i jej synek Staś mieli bliski kontakt z osobą zarażoną. - Łańcuszek zarażeń w tym wypadku został odpowiedzialnie przerwany. Staś czuje się bardzo dobrze, ja jestem pod opieką lekarza i dajemy radę. Nie ma innego wyjścia! W końcu mamy nie biorą zwolnienia – wyznała.

Zarówno Patrycji, jak i Stasiowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Patrycja Sołtysik o Andrzeju Sołtysiku

Oprócz ogromu wsparcia, który dostała, niestety pojawiły się także negatywne komentarze. - Pojawiały się też niestety teorie w oskarżycielskim tonie, że ja jestem chora, a Andrzej chodzi do pracy i naraża innych – wyznała.

Patrycja Sołtysik zaznaczyła, że spodziewając się, że może być zarażona, nie spotkała się z mężem. - Czekając na mój test i ewentualne objawy Andrzej profilaktycznie nie przyjechał na weekend do Krakowa i tym samym odizolował się od nas i jest zdrowy – wyjaśniła.

Ojcostwo według Andrzeja Sołtysika. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Metamorfoza Uli w nowych odcinkach "BrzydUli 2". Jej wygląd zaskoczy wszystkich. Zobacz, jak się zmieniła

Iza Kuna o swoich rolach i aktorskiej karierze: "Nie zgadzam się już na tak zwane gościnne występy"

Aktorka znana z "Niani" i "Na Wspólnej" robi muzyczną karierę. "Nikt mnie nie lubił, a ja po prostu działałam swoje"

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości