Gwiazdy

Andrzej Piaseczny w szpitalu: "Dziękuję tym, którzy się mną opiekują". Menadżerka wydała oświadczenie

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny w szpitalu: "Dziękuję tym, którzy się mną opiekują". Menadżerka wydała oświadczenie

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa. Niestety musi być hospitalizowany. Wokalista prosto ze szpitalnego łóżka zamieścił w mediach społecznościowych poruszający apel. Nowe informacje na temat stanu zdrowia piosenkarza przekazała jego menedżerka. 

Andrzej Piaseczny w szpitalu

Andrzej Piaseczny od 10 dni zmaga się z koronawirusem. Teraz trafił do szpitala, o czym poinformował w mediach społecznościowych. Muzyk na Instagramie opublikował wideo, w którym zaapelował o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Na nagraniu widać, że oddychanie przychodzi mu z trudem. Jest mu podawany tlen. 50-letni artysta przyznał, że nie spodziewał się tak ciężkiego przebiegu choroby. 

 - Kochani, wołałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać,  ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć.  Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu, musiałem się znaleźć tutaj - rozpoczął z trudem Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Przy okazji wokalista przeprosił za to, że zmuszony jest przełożyć  zaplanowane na najbliższe tygodnie występy. Koncert, który miał się odbyć 20 marca w Białymstoku, został przełożony na 15 maja. Artystka poprosił też swoich fanów, by przestrzegali obowiązującego reżimu sanitarnego. 

- Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież  wszystko wróci. Bądźcie zdrowi i trzymajcie się bardzo proszę zasad bezpieczeństwa i higieny - zwrócił się do internautów Andrzej Piaseczny. 

Na koniec podziękował wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem opiekują się nim w szpitalu.

Menadżerka Andrzeja Piasecznego poinformowała o jego stanie zdrowia

Redakcja portalu o2.pl skontaktowała się z menadżerką Andrzeja Piasecznego, by dowiedzieć się, w jakim stanie jest jej podopieczny. Odpowiedź napawa optymizmem:

- Andrzej czuje się już trochę lepiej i jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli - przekazała portalowi Julita Janicka. 

Fani życzą szybkiego powrotu do zdrowia 

Fani i znajomi Andrzeja Piasecznego są dobrej myśli.  Trzymają za niego kciuki i życzą zdrowia:

  • Andrzejku, Ty się nie wygłupiaj, bo przecież obiecałeś mi wegetariański rosół! Zdrowiej szybko - napisała Kasia Moś. 
  • Trzymaj się dzielnie Andrzej! Pokonuj szybko to cholerstwo.... Siły i zdrowia natychmiastowego - życzyła Barbara Kurdej-Szatan.
  • Andrzej!!! Siły!!! Walcz! - skomentowała Halina Mlynkova. 
  • Mam 31 lat. Zawsze zdrowy, nigdy nie byłem w szpitalu, nie chorowałem. Korona chciała mnie zabić. Dusiłem się. Spędziłem 2 tygodnie w szpitalu, tydzień na intensywnej terapii. Jeśli miałbym wam zobrazować, na czym polegają problemu z oddychaniem, to wyobraźcie sobie, że ktoś zakłada wam foliowy worek na głowę i robi małą dziurkę i każe wam oddychać. To jest coś, co trudno opisać słowami. Uważajcie na siebie. A dla Ciebie Andrzej dużo zdrowia - napisał jeden fanów. 
  • Matenkoooo!!! Piaseczku kochany, ZDROWIEJ! Tyle miłości, ile tylko możliwe przesyłam!!! - dodała Małgorzata Ostrowska.

My również przyłączamy się do tych pięknych słów i życzymy Andrzejowi szybkiego powrotu do zdrowia. 

Trzecia fala koronawirusa

Pandemia koronawirusa wciąż zbiera żniwo. W środę 17 marca 2021 odnotowano w naszym kraju najwięcej przypadków zakażeń od początku tego roku. Przybyło ponad 25 tys. nowych chorych. Według danych przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia zmarło 453 chorych z COVID-19. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Rekordowa liczba zajętych respiratorów w Polsce. W którym województwie jest ich najmniej?

Agnieszka Włodarczyk ma koronawirusa. Zdradziła, gdzie się zaraziła

Paulina Młynarska poddała się podwójnej mastektomii, teraz walczy z hejtem. "Naruszyłam społeczne tabu"

Zobacz wideo: Andrzej Piaseczny w utworze „Przeczytaj mnie”

Co sądzisz o tym artykule?
4
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
18.03.2021
Dajaman
Antyszczepionkowcy cisną kity że szczepionki nie były testowane i że ludzie są królikami doświadczalnymi. Dla wirusa ludzie są testowani wirusem non stop, który jak widać już zabił 1300000 osób i dalej się nim zarażają ludzie. Szpitale nie są w stanie wszystkich zarażonych przyjąć, a reszta co przechodzi łagodnie jest wysyłana do domu i obserwowani są co się będzie działo, to dopiero eksperyment. Ludzie szczepcie się wirus jest groźniejszy niż szczepionka. Atakujcie rząd by wprowadzić dowolność szczepionkową, by każdy kto chce bez względu na wiek się zaszczepić. Depopulacje to nam właśnie funduje wirus, jeszcze niech się zmutuje do takiej śmiertelności jak ebola to będzie dopiero wesoło.