Gwiazdy

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak otwarcie opowiedział o swoim związku. "Nie jestem samotny"

Andrzej Piaseczny

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny pierwszy raz tak otwarcie opowiedział o swoim związku. "Nie jestem samotny"

Andrzej Piaseczny

Bartosz Krupa/East News

Andrzej Piaseczny jest jednym z najbardziej tajemniczych artystów w polskim show-biznesie. W programie "Kulisy sławy Extra" opowiedział nieco więcej o swoim życiu prywatnym. Poruszył nawet wątek ślubu.

Andrzej Piaseczny o swoim związku

Andrzej Piaseczny od lat uchodzi za jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wokalistów w Polsce. Mimo sławy udało mu się zachować życie prywatne tylko do siebie. Tak naprawdę niewiele wiemy o związkach Piasecznego, a sam zainteresowany nie odnosi się do plotek na ten temat. Ostatnio wyjątkowo się jednak otworzył.

Andrzej Piaseczny był bohaterem programu "Kulisy sławy Extra". Znany ze skrytości artysta niespodziewanie poruszył temat swojego życia uczuciowego. Jak wyznał, jest w szczęśliwym związku.

- Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwająca. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata – czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem, jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty – nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością - wyjaśnił.

Życie prywatne Andrzeja Piasecznego

Szczere wyznanie Piasecznego nie oznacza jednak, że już niedługo zadebiutuje z drugą połówką w kolorowej prasie.

- Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" i tak dalej. Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i" - dodał.

W ostatnim czasie o wokaliście było głośno za sprawą kontrowersyjnego nagrania z jego 50. urodzin. Filmik został umieszczony w sieci przez Nergala. Andrzej Piaseczny zapewnił już publicznie, że nie ma żalu do kolegi. Przyznał też, że nie żałuje wypowiedzianych słów.

Andrzej Piaseczny opowiada o rodzicach

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
82
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.02.2021
Kasia
Jego sprawa z kim za ile dlaczego???? Pozdrawiam i uwielbiam pana,!!!!