Gwiazdy

Wokalista AC/DC o tajemnicy swojego głosu. "Ludzie pytają o to, co robię. Myślałem, że to oczywiste"

Gwiazdy

Wokalista AC/DC o tajemnicy swojego głosu. "Ludzie pytają o to, co robię. Myślałem, że to oczywiste"

13 listopada odbyła się premiera najnowszego albumu AC/DC, zatytułowanego "Power Up". Krążek trafił już w całości do odsłuchu. Jakie rady dla osób rozpoczynających przygodę z muzyką zespołu ma sam Brian Johnson?

Nowy album AC/DC

Jeszcze przed zakończeniem 2020 roku grupa AC/DC przygotowała dla wiernych fanów wielką niespodziankę. 13 listopada ukazał się siedemnasty album zatytułowany "Power Up". Co więcej, na płycie usłyszymy dawny skład zespołu, utwory wykonali bowiem: Brian Johnson, Phil Rudd, Cliff Williams, Angus Young i Stevie Young. Trzeba przyznać, że mimo upływu czasu, nowy album grupy brzmi tak samo dobrze, jak ten sprzed 40 lat. Jaka jest tajemnica głosu wokalisty AC/DC? 

Czułem się fatalnie, gdy czytałem w tych wszystkich gazetach, że Stonesi rzucili imprezowy tryb życia i żyją zdrowo. Pomyślałem, o cholera. Ja nadal spotykam się z chłopakami. Lubię puścić dymka. Nie przesadzam z tym, ale korzystam. Czuję się więc fatalnie, gdy ludzie pytają o to, co robię, by mieć taki głos. Absolutnie nic. Myślałem, że to oczywiste

- powiedział Brian Johnson, wokalista AC/DC.

Nowi fani AC/DC

AC/DC to zespół, który od lat zrzesza fanów w różnym wieku. Ponadczasowe utwory i mistrzowskie brzmienia przyciągają coraz to młodszych słuchaczy. Co Brian Johnson powiedziałbyś młodym ludziom, którzy zaczynają słuchać AC/DC?

Przede wszystkim, jeśli słuchacie AC/DC i lubicie nas, stajecie się częścią wyjątkowej grupy. Nie słuchacie w kółko tzw. muzyki mainstreamowej, jesteście buntownikami i nie podążacie ślepo za tym, co jest w Internecie. A gdy poznacie innych fanów naszej muzyki, to będzie oznaczało, że poznaliście najlepszych ludzi na świecie, są otwarci, nie podążają ślepo za tłumem, są inni, silni. Jeśli czujecie się przekonani tym, co mówię, witajcie w klubie

- wyjaśnił. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz także:

Karol Friz Wiśniewski do Kuby Wojewódzkiego: "Mógłbyś być moim tatą"

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego na jednym zdjęciu. Fanka: "Po prawej widzę cztery klony"

Justyna Steczkowska żegna mamę "Jestem wdzięczna, że mogłam z nią być do końca"

Co sądzisz o tym artykule?
92
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0