Patrycja Sołtysik

  Patrycja Sołtysik pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem, na którym razem z mężem wyglądają zupełnie inaczej. Trudno ich poznać, a to wszystko za sprawą imprezy w stylu PRL. Patrycja przemieniła się w blondynkę, a Andrzej postanowił zaszaleć. Sami zobaczcie. 

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie nie boją się mówić głośno o swoich gorszych momentach. Robią to, by pomóc innym parom, borykającym się z problemem niepłodności. Na co dzień tworzą szczęśliwą rodzinę: oni i ich syn, Staszek, który przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Teraz Sołtysikowie starają się o kolejne dziecko. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" nazwali to, z czym się zmagają, walką.

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie tworzą jedną z najbardziej zgranych par. Są szczęśliwymi rodzicami sześcioletniego syna, Stasia, który jest dla nich całym światem. Jednak droga, którą musieli przejść nie była usłana różami. W cyklu Karoliny Kalatzi "Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl" wyznali, że starania o dziecko mogą nazwać "walką".

  Patrycja i Andrzej Sołtysikowie od kilku lat są szczęśliwymi rodzicami. Wcześniej jednak musieli pokonać wyboistą drogę.

  Wiele kobiet chętnie powraca w do czasu ciąży, bo to niezwykły czas oczekiwania na pojawienie się nowego członka rodziny. Tym razem zdjęcie sprzed sześciu lat pokazała Patrycja Sołtysik, która właśnie przygotowuje się do świętowania kolejnych urodzin synka.

  Patrycja Sołtysik szczerze opowiedziała o swoim gorszym samopoczuciu, wyjaśniła też, dlaczego zniknęła z mediów społecznościowych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyjawiła, czy otrzymała wsparcie od swoich obserwatorów i dlaczego postanowiła głośno opowiedzieć o tym, jak się czuje.

  Długie karmienie piersią uchodzi w Polsce za kontrowersyjne ze względu na szkodliwe stereotypy. Ponadto, mamy które decydują się na takie rozwiązanie, spotykają się z brakiem zrozumienia, a nawet hejtem. Dobiega końca kampania promująca długie karmienie piersią pt.: "Długość ma znaczenie". Miała ona na celu edukację społeczeństwa oraz walkę z mitami, z którymi spotykają się mamy. W Dzień Dobry TVN Patrycja Sołtysik opowiedziała, jak długo karmiła swojego syna. Paula Tumala natomiast zwierzyła się z powiększania biustu i karmienia piersią. Maja Hyży z kolei odniosła się do hejtu na matki, które karmią dzieci w miejscach publicznych.

  Patrycja Sołtysik opowiedziała o swoich doświadczeniach z długim karmieniem piersią. Jak napisała, od dawna chciała poruszyć ten temat. Jednak dopiero teraz uznała, że nadszedł odpowiedni moment.

  Andrzej Sołtysik wziął ślub z Patrycją Czop prawie 6 lat temu i choć wtedy wydawało się, że dzieli ich wszystko: wiek, status społeczny, materialny, doświadczenie życiowe, to jednak do dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. O swoim związku opowiedzieli w programie "Śluby Gwiazd" Izabeli Janachowskiej.

  Patrycja Sołtysik w mediach społecznościowych opowiedziała jak spędzi Wielkanoc. Podobnie jak w zeszłym roku, ze względu na trwającą pandemię, jej święta będą wyglądać inaczej.

  Nie chce tego ukrywać, bo jak pisze – choroby nie wolno się wstydzić. Patrycja Sołtysik za pomocą Instagrama poinformowała, że ma COVID-19. Blogerka wyjaśniła, dlaczego jej mąż, a nasz prowadzący, Andrzej Sołtysik prowadził program.

  Ostatni rok był dla Andrzeja i Patrycji Sołtysików szczególnie intensywny. Czas kwarantanny poświęcali na wykańczanie i urządzanie nowego domu w Krakowie. W pomoc zaangażowali się także ich bliscy, dzięki którym małżeństwo mogło wprowadzić się już kilka miesięcy temu. Teraz Patrycja opublikowała zdjęcie z ich czterech kątów, dodając poruszający wpis, w którym mówi o rozłące z mężem.

  Andrzej i Patrycja Sołysikowie zamieszkali w tym roku w nowym domu. W jego otoczeniu nie brakuje również ogrodu, w którym znalazły się już pierwsze nasadzenia. Jakie drzewa wybrała Patrycja?

  Długi okres przygotowań zakończony sukcesem. Andrzej i Patrycja Sołtysikowie zamieszkali w swoim nowym, wymarzonym domu. Radosnym momentem żona dziennikarza podzieliła się na Instagramie.

  Andrzej Sołtysik wraz z żoną Patrycją kończą urządzać swój wymarzony dom. Pati w mediach społecznościowych zdradziła fanom, jak będzie wyglądać salon, jadalnia i kuchnia. Te wnętrza robią wrażenie.

  Żona Andrzeja Sołtysika - Patrycja została skrytykowana przez internautów, kiedy okazało się, że karmi piersią swojego 2-letniego synka. Co na temat tej krytyki sądzą Grażyna Wolszczak i Odeta Moro? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co jest bulwersującego w zdjęciu kobiety karmiącej piersią? Nic - zdaniem Marcina Prokopa. Niektórych internautów zbulwersowało jednak zdjęcie Patrycji Sołtysik, na którym widać, jak karmi piersią swojego dwuletniego syna. Jak długo warto karmić piersią dziecko? Jak Patrycja Sołtysik radzi sobie z krytyką? Czy długie karmienie piersią ma rzeczywiście więcej zalet niż wad? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy samą Patrycję Sołtysik oraz Izabelę Sztanderę, doradcę macierzyńskiego.

  Karmienie piersią w miejscach publicznych wzbudza skraje emocje. Niektórzy uważają to za czynność zupełnie naturalną, inni z kolei, za akt obsceniczny. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: Paulina Krupińska, była miss Polski, mama Antoniny, Patrycja Sołtysik, mama oraz Agnieszka Dziduszkiewicz, fotografka akcji "Kraina mlekiem i miłością płynąca". Dlaczego karmienie piersią kojarzy się ludziom źle lub erotycznie? Jak to zmienić? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: morze, drinki z parasolkami i opalanie na plaży to nie dla niego - u nas mężczyzna, dla którego najlepsze wakacje to te w strefie wojennego ostrzału. Następnie: "Pierś do góry" - Paulina Krupińska i Patrycja Sołtysik mówią "Tak" karmieniu w ten sposób dzieci. Oprócz tego, cała prawda o E621 - czy glutaminian sodu rzeczywiście jest tak niebezpieczny i niezdrowy, jak twierdzą niektórzy? Bądźcie z nami o 8.00!