Patrycja Sołtysik

  Patrycja Sołtysik

  Długie karmienie piersią uchodzi w Polsce za kontrowersyjne ze względu na szkodliwe stereotypy. Ponadto, mamy które decydują się na takie rozwiązanie, spotykają się z brakiem zrozumienia, a nawet hejtem. Dobiega końca kampania promująca długie karmienie piersią pt.: "Długość ma znaczenie". Miała ona na celu edukację społeczeństwa oraz walkę z mitami, z którymi spotykają się mamy. W Dzień Dobry TVN Patrycja Sołtysik opowiedziała, jak długo karmiła swojego syna. Paula Tumala natomiast zwierzyła się z powiększania biustu i karmienia piersią. Maja Hyży z kolei odniosła się do hejtu na matki, które karmią dzieci w miejscach publicznych.

  Ostatni rok był dla Andrzeja i Patrycji Sołtysików szczególnie intensywny. Czas kwarantanny poświęcali na wykańczanie i urządzanie nowego domu w Krakowie. W pomoc zaangażowali się także ich bliscy, dzięki którym małżeństwo mogło wprowadzić się już kilka miesięcy temu. Teraz Patrycja opublikowała zdjęcie z ich czterech kątów, dodając poruszający wpis, w którym mówi o rozłące z mężem.

  Żona Andrzeja Sołtysika - Patrycja została skrytykowana przez internautów, kiedy okazało się, że karmi piersią swojego 2-letniego synka. Co na temat tej krytyki sądzą Grażyna Wolszczak i Odeta Moro? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co jest bulwersującego w zdjęciu kobiety karmiącej piersią? Nic - zdaniem Marcina Prokopa. Niektórych internautów zbulwersowało jednak zdjęcie Patrycji Sołtysik, na którym widać, jak karmi piersią swojego dwuletniego syna. Jak długo warto karmić piersią dziecko? Jak Patrycja Sołtysik radzi sobie z krytyką? Czy długie karmienie piersią ma rzeczywiście więcej zalet niż wad? O komentarz w studiu Dzień Dobry TVN poprosiliśmy samą Patrycję Sołtysik oraz Izabelę Sztanderę, doradcę macierzyńskiego.

  Karmienie piersią w miejscach publicznych wzbudza skraje emocje. Niektórzy uważają to za czynność zupełnie naturalną, inni z kolei, za akt obsceniczny. Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiadły: Paulina Krupińska, była miss Polski, mama Antoniny, Patrycja Sołtysik, mama oraz Agnieszka Dziduszkiewicz, fotografka akcji "Kraina mlekiem i miłością płynąca". Dlaczego karmienie piersią kojarzy się ludziom źle lub erotycznie? Jak to zmienić? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: morze, drinki z parasolkami i opalanie na plaży to nie dla niego - u nas mężczyzna, dla którego najlepsze wakacje to te w strefie wojennego ostrzału. Następnie: "Pierś do góry" - Paulina Krupińska i Patrycja Sołtysik mówią "Tak" karmieniu w ten sposób dzieci. Oprócz tego, cała prawda o E621 - czy glutaminian sodu rzeczywiście jest tak niebezpieczny i niezdrowy, jak twierdzą niektórzy? Bądźcie z nami o 8.00!