Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor "zgubił" aż 80 kilogramów

Gwiazdy

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Olaf Lubaszenko od wielu lat zmagał się otyłością. Kiedy jego masa ciała przekroczyła 160 kilogramów, aktor zdecydował się zawalczyć o swoje zdrowie. Dzięki ogromnej determinacji udało mu się zmniejszyć swoją wagę o połowę. Niedawno pierwszy raz od dłuższego czasu zaprezentował swoją nową sylwetkę.

Olaf Lubaszenko o walce z otyłością

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Będąc u szczytu sławy, artysta wycofał się z życia publicznego. Na nielicznych zdjęciach z tamtego okresu było widać, że aktor bardzo mocno przybrał na wadze. W 2014 roku Lubaszenko w rozmowie z "Newsweekiem" przyznał, że zmaga się z otyłością i depresją. - Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - opowiadał w wywiadzie.

Z kolei w rozmowie z Radiem Zet przyznał, że aby pozbyć się zbędnych kilogramów, rozważał nawet operację zmniejszenia żołądka. - Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił. Na szczęście zabiegu udało się uniknąć i gwiazdor zdołał zgubić aż 80 kilogramów.

Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki

Efekty jego ciężkiej pracy można było niedawno zobaczyć na 23. Przeglądzie Kina Granicy, który odbywa się w polskim i czeskim Cieszynie. Aktor był gościem festiwalu i było to pierwsze jego publiczne wystąpienie od kilku dobrych miesięcy. Jak się prezentował? Zobaczcie sami.

Olaf Lubaszenko - kariera

Olaf Lubaszenko to aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent, prezenter telewizyjny, także wokalista i konferansjer związany z Teatrem Buffo. Gwiazdor jest także dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Swoją przygodę z aktorstwem zaczął w wieku 14 lat występem w serialu "Życie Kamila Kuranta".

Później współpracował z Krzysztofem Kieślowskim, Andrzejem Wajdą czy Władysławem Pasikowskim. Szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z występów w takich filmach, jak "Chłopaki nie płaczą", "Słodko-gorzki" czy "Operacja Samum".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości