Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki. Aktor "zgubił" aż 80 kilogramów

Gwiazdy

olaf lubaszenko

Olaf Lubaszenko od wielu lat zmagał się otyłością. Kiedy jego masa ciała przekroczyła 160 kilogramów, aktor zdecydował się zawalczyć o swoje zdrowie. Dzięki ogromnej determinacji udało mu się zmniejszyć swoją wagę o połowę. Niedawno pierwszy raz od dłuższego czasu zaprezentował swoją nową sylwetkę.

Olaf Lubaszenko o walce z otyłością

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej popularnych polskich aktorów. Będąc u szczytu sławy, artysta wycofał się z życia publicznego. Na nielicznych zdjęciach z tamtego okresu było widać, że aktor bardzo mocno przybrał na wadze. W 2014 roku Lubaszenko w rozmowie z "Newsweekiem" przyznał, że zmaga się z otyłością i depresją. - Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - opowiadał w wywiadzie.

Z kolei w rozmowie z Radiem Zet przyznał, że aby pozbyć się zbędnych kilogramów, rozważał nawet operację zmniejszenia żołądka. - Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tego tematu, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił. Na szczęście zabiegu udało się uniknąć i gwiazdor zdołał zgubić aż 80 kilogramów.

Spektakularna metamorfoza Olafa Lubaszenki

Efekty jego ciężkiej pracy można było niedawno zobaczyć na 23. Przeglądzie Kina Granicy, który odbywa się w polskim i czeskim Cieszynie. Aktor był gościem festiwalu i było to pierwsze jego publiczne wystąpienie od kilku dobrych miesięcy. Jak się prezentował? Zobaczcie sami.

Olaf Lubaszenko - kariera

Olaf Lubaszenko to aktor filmowy i teatralny, reżyser i producent, prezenter telewizyjny, także wokalista i konferansjer związany z Teatrem Buffo. Gwiazdor jest także dyrektorem artystycznym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Swoją przygodę z aktorstwem zaczął w wieku 14 lat występem w serialu "Życie Kamila Kuranta".

Później współpracował z Krzysztofem Kieślowskim, Andrzejem Wajdą czy Władysławem Pasikowskim. Szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z występów w takich filmach, jak "Chłopaki nie płaczą", "Słodko-gorzki" czy "Operacja Samum".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości