Gwiazdy

Olaf Lubaszenko z Lindą i Szycem na zdjęciu sprzed 10 lat: "Ja dwa razy szerszy niż teraz, szanowni koledzy - niezmiennie w formie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Olaf Lubaszenko udostępnił w mediach społecznościowych archiwalną fotografię, na której pozuje z Bogusławem Lindą i Borysem Szycem. Zdjęcie trójki aktorów wykonał dekadę temu mąż Doroty Wellman – znany fotografik Krzysztof Wellman. Przy okazji tego postu Lubaszenko zażartował ze swojej wagi.

Olaf Lubaszenko lubi wspominać zamierzchłe czasy. Co jakiś czas publikuje bowiem na swoim Instagramie archiwalne fotografie. Zazwyczaj są to kadry z produkcji, w których występował. Te sentymentalne podróże aktora zawsze spotykają się z miłym odzewem. Tak było, chociażby gdy udostępnił zdjęcie z planu "Fałszerze. Powrót sfory" z Arturem Żmijewskim i Pawłem Wilczakiem.

Przy okazji tych kadrów internauci mogą podpatrzeć, jak aktorzy się zmienili na przestrzeni lat. Tak jest i w przypadku najnowszego postu Olafa Lubaszenki.

Olaf Lubaszenko na zdjęciu sprzed 10 lat

Aktor tym razem opublikował zdjęcie z Bogusławem Lindą i Borysem Szycem. Za perfekcyjne ujęcie trójki aktorów odpowiada Krzysztof Wellman. Kojarzycie, gdzie znani artyści występowali razem? Jeśli nie, to autor postu w hasztagu zdradził, że chodzi o "Sztos 2". Przypomnijmy, że to kontynuacja kultowej komedii Olafa Lubaszenki.

Olaf Lubaszenko o swojej metamorfozie

Aktor w opisie zdjęcia z dozą humoru i dystansu do siebie odniósł się do swojego wyglądu.

Na dzień dobry wspomnienie sprzed 10 lat! Pan Bogusław, pan Borys i pan... Sami wiecie, kto... Ja - dwa razy "szerszy"niż teraz. Szanowni Koledzy - niezmiennie w formie

- czytamy na Instagramie. Przypomnijmy, że Olaf Lubaszenko od lat walczył z otyłością i kłopotami ze zdrowiem. Dzięki ciężkiej pracy i operacji stracił kilkadziesiąt kilogramów. Gratulujemy i czekamy na więcej archiwalnych zdjęć.

Zobacz także:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie sprzed 40 lat. Tak wyglądała jako maturzystka

Aktorka znana m.in. z "Na Wspólnej" dotkliwie pobita i okradziona. Ma złamaną rękę i kręgosłup

Michał Wiśniewski opowiedział o przyjaźni z księdzem. "Nie zapomnę spowiedzi, której bardzo się bałem"

Zobacz wideo: Z jakimi problemami w walce z chorobą zmaga się Olaf Lubaszenko?

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości